Kobieta weźmie ślub sama ze sobą. Symboliczne "tak" odpowie na pytanie, które sama sobie zada

Redakcja 21.02.2017
Panna młoda
Fotografia: Pixabay

Kobieta twierdzi, że jest zmęczona samotnością i nie chce już dłużej czekać na mężczyznę swoich marzeń. 

Sukienka jest już gotowa, próbny makijaż wykonany, a miejsce ślubu wciąż udaje się zachować w tajemnicy. Ba! Odbył się już nawet wieczór panieński. Wszystko wskazuje na to, że Lynne Gollogly jest już gotowa do ślubu… z samą sobą. 

40-letnia Brytyjka 8 kwietnia 2017 roku, świętować będzie nie tylko swoje okrągłe urodziny, ale również swoje zamążpójście. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że wciąż nie ma przy sobie mężczyzny, który chciałby spędzić z nią resztę życia, a przynajmniej jego część. To, dla Lynne Gollogly nie jest jednak problemem. Kobieta zamierza odpowiedzieć symboliczne "tak" na pytanie, które zada sobie sama. 

Jestem singielką już od pewnego czasu i nie jestem zainteresowana byciem w związku. W przeszłości byłam zaangażowana w związek, ale to było nierozsądne i nic z tego nie wyszło. Myślę, że w tych sprawach nigdy nie można mówić "nigdy", ale ja nie zamierzam już dłużej czekać - powiedziała Lynne Gollogly, a jej wypowiedź przytacza Thesun.co.uk.

Jak się okazuje, ślub można wziąć nawet w pojedynkę
Fotografia: Pixabay

Jak się okazuje, ślub można wziąć nawet w pojedynkę 

Jedyny taki ślub?

O ślubie Brytyjka poinformowała rodzinę i przyjaciół w przesłanym do nich zaproszeniu. Jak podaje Thesun.co.uk, informuje w nim, że impreza urodzinowa będzie połączona ze ślubem, uprasza się więc o odpowiedni ubiór. Konkretnie, goście powinni pojawić się w białych strojach. 

Niektórzy z nich z pomysłem kobiety mogli się już oswoić. Gollogly zorganizowała wieczór panieński, podczas którego żegnała swój, choć brzmi to niedorzecznie, stan panieński. Jak przekonuje, nie potrzebuje mieć przy swoim boku mężczyzny, żeby cieszyć się życiem.

Ślub Lynne Gollogly nie będzie oczywiście formalny, ponieważ brytyjskie prawo nie przewiduje jednoosobowego małżeństwa. Nie przeszkadza to jednak w zaplanowaniu doskonałej podróży poślubnej, którą Brytyjka chce odbyć do Włoch, a konkretnie do Rzymu. Oczywiście, w podróż wyruszy w pojedynkę. 

Co ciekawe, to nie pierwsza taka sytuacja na Wyspach. W 2014 roku Grace Gedler również wzięła ślub sama ze sobą. Kobieta była zmęczona ciągłymi randkami, z których nic nie wynikało oraz tym, że nazywano ją singielką. Jak pisał "The Guardian", w tym szczególnym momencie wspierała ją rodzina i przyjaciele. Obrzęd zakończył się symbolicznym pocałunkiem z...lustrem. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów