Kobieta w krótkim czasie schudła 60 kilogramów. Twierdzi, że wystarczyło wyeliminować jeden składnik z diety

Anna Respondek 19.02.2018
Karlye Thurlow
Fotografia: Instagram/karlyethurlow

Po urodzeniu dziecka ważyła 120 kilogramów. W trakcie ciąży uzależniła się od popularnego napoju gazowanego. 

Dbanie o zdrowie i jedzenie wartościowych posiłków to tematy, o których w mediach mówi się coraz częściej. Z każdym rokiem wzrasta świadomość tego, że otyłość to poważna choroba, która w zaawansowanym stadium może nawet prowadzić do śmierci. 

Zobacz także: Ta metoda pozwala schudnąć bez wprowadzania rygorystycznej diety

Media chętnie promują popularne dietetyczki czy trenerki fitness, które doradzają kobietom i mężczyznom jak zrzucić nadprogramowe kilogramy i jakie potrawy warto jeść, aby zachować linię. Coraz częściej pojawiają się także historie ludzi mówiące o ich spektakularnych przemianach. Tym razem portal Dailymail.co.uk zwrócił uwagę na Karlye Thurlow, której udało się w krótkim czasie schudnąć 60 kilogramów. 

Po urodzeniu drugiego dziecka Thurlow ważyła 120 kilogramów. W trakcie ciąży kobieta nie do końca dbała o to, co jadła ani piła. Uzależniła się również od popularnego napoju gazowanego. Dziennie potrafiła wypić aż 4 litry coli. Wszystko zmieniło się, kiedy przeszła za zupełnie inną dietę

Czułam się hipokrytką, gotując zdrowe posiłki dla rodziny i sama nie będąc przykładem. 20 kilogramów udało mi się zrzucić dzięki zmienieniu diety i godzinnym spacerom każdego dnia - powiedziała. 

Karlye na początku bała się pójść na siłownię, ponieważ wiedziała jak okrutni potrafią być ludzie dla kogoś z tak dużą tuszą. Po trzech miesiącach przełamała się jednak, sięgnęła po pomoc trenera personalnego i w 6 miesięcy schudła kolejne 40 kilogramów. 

Mam nadmiar skóry na ramionach czy brzuchu. To jak wyglądam w bikini, różni się od tego, jak wyglądam w ubraniach. Mimo wszystko jestem bardzo dumna z tego, co zrobiłam ze swoim ciałem - zapewniła. 

Thurlow przyznała, że miała momenty załamania, kiedy nie chciało jej się wracać na siłownię, jednak widoczne efekty zawsze ostatecznie dawały jej siłę. Obecnie Karlye sama jest trenerką personalną i pomaga innym kobietom zdobyć wymarzoną sylwetkę. 

Zobacz także: Trenerka zdradziła sposób na jędrne pośladki. Pokazała zdjęcia "przed" i "po"

karl
Fotografia: Instagram/karlythurlow
karl1
Fotografia: Instagram/karlythurlow
karl1234
Fotografia: Instagram/karlythurlow
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów