Kobieta przez lata modliła się do figurki Elronda z "Władcy Pierścieni". Pomyliła go ze świętym Antonim

Redakcja 09.01.2017
Figurka Elronda z "Władca Pierścieni"
Fotografia: www.facebook.com/gabrielabrandaomakeup

Starsza pani w swoją pomyłkę długo nie mogła uwierzyć. I nie można jej się dziwić. 

Jeśli kiedykolwiek ktokolwiek sądził, że najdziwniejszym obiektem do którego można się modlić jest Latający Potwór Spaghetti, poczuje się rozczarowany. A przynajmniej przetrze oczy ze zdumienia, gdy dowie się, że ten ma poważną konkurencję w postaci…Elronda, króla elfów z "Władcy Pierścieni"

Internautka Gabriela Brandao na Facebooku umieściła zdjęcie figurki Elronda z podpisem: "Najzabawniejsze odkrycie 2016 roku". Jak się okazało, babcia kobiety przez wiele lat modliła się do króla elfów. Oczywiście, robiła to nieświadomie. Była bowiem przekonana, że figurka przedstawia świętego Antoniego Padewskiego. 

Figurka przedstawiająca Elronda z filmu "Władca Pierścieni"
Fotografia: www.facebook.com/gabrielabrandaomakeup

Figurka przedstawiająca Elronda z filmu "Władca Pierścieni"

Święty za życia

Rodzina próbowała wyjaśnić starszej kobiecie, że każdego dnia modli się do bohatera kultowej powieści, którego w filmowym hicie zagrał Hugon Weaving. Nie była to jednak prosta sprawa.

Usiłowaliśmy jej to wyjaśnić, ale na początku nie zrozumiała. Kolejnego dnia wyjaśnialiśmy jeszcze raz i w końcu do niej to dotarło - powiedziała Gabriela Brandao w rozmowie z Buzzfeed.com. 

Post kobiety zyskał w sieci ogromną popularność. Do tej pory polubiło go ponad 3 tysiące internautów, a blisko 4 tysiące osób udostępniło go. Starsza pani, jak zapewnia jej wnuczka, otrzyma nową figurkę do której będzie mogła się modlić. Tym razem faktycznie będzie przedstawiała świętego Antoniego. 

W postać Elronda w filmie "Władca Pierścieni" wcielił się Hugo Weaving
Fotografia: www.youtube.com

W postać Elronda w filmie "Władca Pierścieni" wcielił się Hugo Weaving

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów