Kobieta po porodzie nie mogła poradzić sobie z kilogramami. Pomogła jej pielęgniarka, dzięki słowom napisanym nad wagą

Anna Respondek 12.09.2017
Mariah Kaitlyn
Fotografia: Instagram/mariahkaitlynherrera

Na świecie potrzeba więcej takich ludzi. 

Mariah Kaitlyn po porodzie nie potrafiła wrócić do poprzedniej wagi. Pomimo starań nie traciła kilogramów, a kolejne wizyty u specjalistów sprawiały, że stawała się coraz bardziej zamknięta w sobie, nieszczęśliwa i niepewna.

Wszystko się zmieniło po wizycie w jednym ze szpitali, gdzie nad wagą wisiała mała różowa kartka, która zmieniła punkt patrzenia kobiety. Dzięki przekazowi zamieszczonemu przez jedną z pielęgniarek młoda matka na nowo spojrzała na swoje ciało przyjaźnie i poczuła się piękna. Postanowiła podzielić się swoją historią na Instagramie, aby również inne kobiety mogły poczuć się wyjątkowe. 

Już drugi raz widzę to, u tego lekarza i kocham to! Serio! Taka kartka powinna być dołączona do każdej wagi. Te słowa zupełnie zmieniły to, jak się czuję i moje podejście do ponownego ważenia - napisała. 

Na różowej kartce możemy przeczytać, że waga jedynie pokazuje liczebną wartość, z jaką działa na nas grawitacja, trzymając nas przy ziemi. Jednak to nie najważniejsze słowa, które na niej znajdziemy.

Ta waga ma tylko pokazać ci liczbową wartość, z jaką jesteś przyciągana przez grawitację. Nie powie ci, jak piękna jesteś, ilu twoich przyjaciół i członków rodziny cię kocha czy jak jesteś niesamowita! Twoja pielęgniarka - brzmi pełen przekaz. 

Wspaniałe słowa

Wiele młodych kobiet skomentowało publikację kobiety. Były zachwycone pięknym przekazem, który każdego podniesie na duchu. 

Miłość nie jest widoczna na wadze, wspaniałe słowa.

Waga nie powie ci kim jesteś - pisały. 

Takie wsparcie przydaje się każdemu ;)

giphy (31)
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów