Kobieta od 15 lat nie obcinała włosów. To jak wyglądają teraz może zaskoczyć

Anna Respondek 14.02.2018
Daria Gubanova
Fotografia: Instagram/dashik_gubanova

Modelka nie obcinała włosów od 15 lat. Dokąd teraz sięgają?

Długie i piękne włosy to marzenie niejednej kobiety. Niestety większość z nas nie ma cierpliwości do ich zapuszczania i w pewnym momencie zawsze decyduje się na wizytę w salonie fryzjerskim. 

Zobacz także: Wybrano "100 kobiet, które zmieniły świat”. Na pierwszym miejscu… Polka! 

Zupełnie inne podejście prezentuje 28-letnia Daria Gubanova, która ostatni raz podcinała włosy, kiedy miała 13 lat. Rosjanka prowadzi konto na Instagramie, na którym pokazuje, jak z roku na rok zmieniają się jej włosy. Obecnie mają około półtora metra długości. 

Przez zagraniczne media Daria została nazwana "żywą Roszpunką". Jak przyznaje modelka, jej marzeniem jest, aby włosy sięgały jej aż do stóp. Choć wydawać by się mogło, że zupełnie ich nie podcina, to jednak nie jest to prawda. Daria zapewnia, że dwa razy do roku stara się odświeżyć końcówki włosów, jednak jest to jedynie delikatna ingerencja. 

Nie ma żadnego sekretu w moich długich włosach. Po pierwsze to kwestia genów. Moja babcia i mama też miały bardzo długie włosy - przekonuje w rozmowie z portalem Dailystar.co.uk. 

Mimo wszystko Gubanova podzieliła się ze swoimi obserwatorami sposobem, w jaki pielęgnuje włosy, dzięki czemu pomimo zaskakującej długości wciąż są zdrowe i gęste.

Nie używam barwników ani żadnych innych środków chemicznych. Zazwyczaj stosuję naturalne receptury, okłady z olejków roślinnych lub kwaśnej śmietany - wyznała.  

Gubanova na Instagramie ma już ponad 200 tysięcy obserwujących, którzy śledzą z zaangażowaniem jej historię. A Wam, jak podobają się jej włosy? 

Zobacz także: Jak wyprostować włosy bez użycia prostownicy?

włosy
Fotografia: Instagram/dashik_gubanova
włosy123
Fotografia: Instagram/dashik_gubanova
włosy1
Fotografia: Instagram/dashik_gubanova
włosy12
Fotografia: Instagram/dashik_gubanova
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów