7 kobiecych trendów, których nie znoszą mężczyźni!

Malwina Wasilewska 20.12.2019
modna kobieta
Fotografia: Shutterstock

Podzielacie ich zdanie? Zobaczcie poniższą listę!

Co roku branża modowa wypuszcza nowe trendy, które królują w naszych garderobach. Jednak nie wszystkie modne ubrania i dodatki dla kobiet podobają się facetom. W naszym artykule znajdziecie listę damskich rzeczy oraz urodowych zabiegów, których mężczyźni nie znoszą.

Lista kobiecych trendów, których faceci nie znoszą

Niestety nie wszystko, co jest modne dobrze na nas wygląda. Zamiast ślepo podążać za trendami, warto zastanowić się, czy na pewno do nas pasują. W przypadku, kiedy nie jesteśmy pewne swojego wyboru, prosimy o opinię swoich facetów. Okazuje się, że mężczyźni

1. Wielkie kapelusze

Wielkie kapelusze podbiły serca wielu kobiet, jednak mężczyźni nie mają dobrego zdania na temat tego nakrycia głowy. Twierdzą, że szerokie ronda niepotrzebnie zakrywają nasze twarze, przez co mają utrudniony kontakt z nami.

2. Duże okulary

Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy, a duże okulary przeciwsłoneczne utrudniają kontakt wzrokowy. Właśnie dlatego faceci ich u nas nie znoszą.

3. Bluzka z baskinką

Baskinka to symbol elegancji, który co kilka sezonów wraca na listę kobiecych trendów. Mimo że wiele z nas lubi bluzki z baskinką, to według mężczyzn ten element jest dziwacznym i zupełnie niepotrzebnym ozdobnikiem.

4. Gladiatorki

Zdaniem facetów w sznurowanych sandałkach żadna z nas nie wygląda kobieco. Nawet, gdy połączymy je z seksowną sukienką...

5. Długie paznokcie

Wydaje się wam, że długie paznokcie podobają się mężczyznom? Jeśli tak, to jesteście w błędzie. Na ich widok panowie reagują alergicznie.

6. Mocna opalenizna

Mężczyźni twierdzą, że w mocnej opaleniźnie wyglądamy jak... skwarki. Lepiej postawić na naturalność zamiast przesiadywać w solarium.

7. Buty emu

Buty emu są ciepłe i praktyczne, ale zdecydowanie nie należą do najpiękniejszych. Według panów ten rodzaj obuwia odbiera nam kobiecość i zaburza naszą sylwetkę.

Na pewno wiesz wszystko o mężczyznach? Sprawdź się!

Młody mężczyzna ubrany jest w czarny golf. Nosi także okulary.
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz mężczyzn? Tylko co 5 osoba zdobywa komplet punktów

Młody mężczyzna ubrany jest w czarny golf. Nosi także okulary.

1. Ile waży przeciętny mężczyzna w Polsce?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów