Kate i Meghan pogodziły się na pokaz? Te gesty nie pozostawiają złudzeń!

Paulina Ermel 27.12.2018
Księżna Kate i księżna Meghan
Fotografia: SplashNews.com/East News

Podobno zarówno Meghan, jak i Kate otrzymały od królowej sztywne wytyczne, jak mają się zachować podczas oficjalnych wyjść związanych ze świętami Bożego Narodzenia.

Ostatnio bardzo dużo mówiło się o tym, że księżna Kate i księżna Meghan niespecjalnie za sobą przepadają. Problemy między księżnymi zaczęły się jeszcze przed ślubem Meghan i Harry'ego, kiedy przyszła panna młoda pokazała, że wszystko musi pójść po jej myśli. Niedawno pojawiła się też potwierdzona oficjalnie informacja, że Harry wraz z żoną zamierzają wyprowadzić się z Pałacu Kensington. 

Od tamtej pory spekulowano, jak "fantastyczna czwórka" - bo tak Williama, Kate, Meghan i Harry'ego nazwały zagraniczne media - będzie zachowywać się podczas wspólnych publicznych wystąpień. Święta Bożego Narodzenia były okazją do zaprezentowania wzajemnych stosunków. I choć liczne zdjęcia Kate i Meghan pokazują, że księżne ze sobą rozmawiają, uśmiechają się do siebie, ekspert ds. mowy ciała nie ma wątpliwości, co do tego, że wszystko robione jest na pokaz.

Konflikt księżnej Kate i księżnej Meghan

25 grudnia to ważny dzień dla rodziny królewskiej - w święta Bożego Narodzenia królowa Elżbieta wybiera się wraz z najbliższą rodziną do kościoła. Nie inaczej było w tym roku. I to właśnie podczas spaceru z samochodu do kaplicy, fotografom udało się zrobić sporo zdjęć Williamowi, Kate, Harry'emu i Meghan. Relacje między czwórką nie układają się chyba jednak zbyt dobrze.

Zobacz także: Królowa, Kate i Meghan często pokazują się w tych samych butach. Zobacz dlaczego.

Ekspert ds. mowy ciała, Judi James, wyjaśniła w rozmowie z dziennikarzami "Daily Mail", że Kate i Meghan zastosowały chwyty charakterystyczne dla polityków. Szeroko się do siebie uśmiechały, kierowały jednocześnie spojrzenia w swoją stronę, a do tego poklepywały się po plecach. I prawie im się ten spektakl udał. Prawie, bo wszystko zepsuli... bracia!

Panowie nawet na siebie nie spojrzeli, a to zwykle ich serdeczne relacje było widać na pierwszy rzut oka w takich sytuacjach.

Myślicie, że sytuacja jest aż tak napięta?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Księżna Meghan uchodzi za ikonę stylu. Koniecznie obejrzyjcie jej 5 najlepszych stylizacji!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów