Rusin ostro atakuje Rozenek: "Wypindrzona, sztuczna lala". Wielka awantura gwiazd TVN!

Paulina Ermel 12.09.2018
Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Czyżby szykowała się kolejna medialna wojna, w której jedną ze stron będzie Małgorzata Rozenek-Majdan? Tym razem zaszła za skórę... Kindze Rusin!

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z ulubienica widzów TVN. Niestety nie możne tego samego powiedzieć o jej relacjach z innymi gwiazdami popularnej stacji. Jakiś czas temu otwarcie wykłócała się z Kubą Wojewódzkim. Tym razem jednak mocno podpadła samej Kindze Rusin. O co poszło?

Konflikt Kingi Rusin i Małgorzaty Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan jakiś czas temu została twarzą marki Avon. Nie spodobało się to Kindze Rusin, która od lat promuje własną linię kosmetyków Pat&Rub. Od większości firm kosmetycznych różni się ona tym, że jej kosmetyki nie są testowane na zwierzętach. I właśnie o to "pokłóciły" się celebrytki.

Otóż w jednym z ostatnich wywiadów Małgorzata Rozenek powiedziała: "Walka o prawa zwierząt jest dla mnie bardzo ważna. Tylko ja nie wykorzystuję jej do promocji swoich kosmetyków, tak jak Kinga Rusin". To mocno uderzyło w dziennikarkę, która od lat pozostaje wierna walce o prawa zwierząt.

Portal Onet podaje, że Rusin postanowiła odnieść się do zarzutów Rozenek-Majdan. Wystosowała obszerny wpis, który opublikowała na swoich kontach w mediach społecznościowych.

No dobra, nie będę udawać że pada deszcz kiedy na mnie plują. Dosyć tego pseudo Wersalu. Nie pozwolę, żeby wypindrzona, sztuczna lala, wdzięcząc się do kamery przekreślała jednym koślawym zdaniem ideały, o które walczę od lat! Rozenek zarzuca mi wykorzystywanie w biznesie walki o prawa zwierząt. Co za żałosna próba obrony jej własnej hipokryzji! No i, pomijając bezczelność, gdzie tu logika!? Właśnie ze względu na prawa zwierząt zrezygnowałam z olbrzymiej kasy w Chinach nie wchodząc tam z moją marką mimo wielu propozycji z tamtej strony! Czy Rozenek zrezygnowała z reklamy czyli pieniędzy, kiedy dowiedziała się że marka, z którą podpisała kontrakt testuje produkty na rynek chiński na zwierzętach?! Z tego co widzę, nie. Jedno mówi, a drugie robi. Widocznie dla niej nie istnieją wartości wyższe- liczy się kasa (...)

A to dopiero początek tego wpisu. Sądzicie, że takie publiczne pranie brudów jest na miejscu? Czy może jednak powinny to załatwić między sobą? Pozostaje nam czekać aż na opinię Kingi odpowie Małgorzata Rozenek-Majdan.

Zobacz także: Wybrano "100 kobiet, które zmieniły świat”. Na pierwszym miejscu… Polka! 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów