Klienci McDonald's muszą przygotować się na zmiany. Sieć testuje rewolucyjny pomysł

Redakcja 16.06.2017
McDonald's
Fotografia: East News

Do tej pory McDonald's nie kojarzył się z wyszukaną zastawą. Teraz może się to zmienić. 

Francuskie restauracje sieci McDonald's szykują dla swoich klientów prawdziwą nowość. Chcąc sprawdzić, czy wolą oni jeść kanapki przy użyciu noża i widelca, będą oferować sztućce. 

Znana sieć robi co może, aby zaskoczyć i zadowolić swoich klientów. Jakiś czas temu głośno było o pomyśle giganta, który zaoferował swoim klientom dostarczanie posiłku do stolika. Teraz postanowił sprawić im kolejną niespodziankę i rozdawać sztućce. Oczywiście, plastikowy widelec można już spotkać w restauracjach, ale do tej pory otrzymywali go ci, którzy zamówili sałatkę. 

giphy (5)

"To ewolucja"

Jak podaje Gazeta.pl, 1400 restauracji McDonald's we Francji, miłośnikom burgerów da możliwość jedzenia posiłków przy użyciu plastikowych noży i widelców. Nie będą one jednak rozdawane tym, którzy zamówią tradycyjne hamburgery, czyli na przykład Big Maca. Ze sztućców skorzystać będą mogli ci, którzy zamówią kanapki z oferty specjalnej (na przykład Gourmet Burger), które są droższe i które dostać można tylko we Francji. Jak przekonuje szef marketingu McDonald's France Xavier Royaux, sztućce są ewolucją, a nie zerwaniem z przeszłością. 

Jeśli pomysł spotka się z aprobatą klientów, być może wkrótce rozwiązanie będzie zastosowane również w innych krajach. Wszak nie od dziś wiadomo, że McDonald's robi co może, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. 

Zobacz także: Zmiany w polskich barach McDonald's. Klienci długo na to czekali 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów