Klaudia Halejcio chwali się płaskim brzuchem na Instagramie. Fani: "Mięśnie sobie namalowałaś"

Zuzanna Morska 30.07.2019
Klaudia Halejcio
Fotografia: instagram.com/klaudiahalejcio

Aktorka od razu odpowiedziała na ten komentarz. Zobaczcie, co napisała!

To nie pierwsza sytuacja, kiedy zdjęcie Klaudii Halejcio wywołuje burzę w sieci. Już nie raz zdarzało się, że aktorka publikowała fotografie, na których prezentuje fenomenalną sylwetkę, a internauci zarzucali jej różne rzeczy.

Tym razem fotka Halejcio podzieliła jej obserwatorów. Chodzi o wyrzeźbiony brzuch Klaudii - nie wszyscy wierzą, że w rzeczywistości tak wygląda.

Klaudia Halejcio pokazuje płaski brzuch na Instagramie

Klaudia Halejcio aktywnie spędza czas i uwielbia dbać o swoje ciało. Aktorka dużo ćwiczy, o czym zresztą regularnie informuje swoich fanów w mediach społecznościowych. Na jej profilach na Instagramie czy Facebooku często też pojawiają się zdjęcia prezentujące imponujące efekty ciężkiej pracy nad sylwetką.

Ostatnio Klaudia wrzuciła do sieci fotkę z odkrytym brzuchem. Aktorka wypoczywa obecnie w Hiszpanii, gdzie również spędza czas aktywnie. Fani zwrócili uwagę na mięśnie brzucha gwiazdy. Twierdzą, że je sobie dorysowała!

Ale mięśnie sobie namalowałaś - napisała jedna z osób.

Gwiazda od razu postanowiła odpowiedzieć na ten komentarz.

Parę miesięcy wprawy. Doszłam do perfekcji, nie zmywa się w wodzie - napisała.

Wydaje wam się, że rzeczywiście eksperymentowała z kosmetykami do makijażu ciała?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów