Halejcio ma nowego chłopaka! "Faktycznie ktoś pojawił się w moim życiu"

Hanna Skowron 29.04.2019
Klaudia Halejcio
Fotografia: Instagram.com/klaudiahalejcio

Gwiazda podzieliła się radosną nowiną.

Klaudia Halejcio ma na koncie kilka związków, ale żaden z nich nie przetrwał próby czasu. Po głośnym rozstaniu z Tomaszem Barańskim, którego poznała w "Tańcu z gwiazdami", przyszedł czas na nową miłość. W jednym z najnowszych wywiadów gwiazda opowiedziała o swoim ukochanym.

Klaudia Halejcio komentuje nowy związek

Klaudia Halejcio przez długi czas nie miała szczęścia w miłości. Jej związki rozsypywały się, ale aktorka nie dawała za wygraną i wciąż wierzyła, że znajdzie prawdziwą miłość.

W rozmowie z portalem Przeambitni.pl Klaudia została zapytana o to, czy ktoś nowy pojawił się w jej życiu. Po chwili gwiazda wyznała, że znów jest zakochana:

Z osobą, która jest mi bliska. Faktycznie ktoś pojawił się w moim życiu, ale tu postawię kropkę. Jestem bardzo szczęśliwa– powiedziała aktorka.

Aktorka wolała nie zdradzać szczegółów dotyczących swojego życia prywatnego, dlatego nie powiedziała, kim jest jej nowy chłopak. Choć jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, do tej pory nie pokazała żadnego zdjęcia z ukochanym.

Jest to coś czym nie chciałabym się dzielić. Jest to coś czym chciałabym się cieszyć tylko sama – dodała.

Jak myślicie, tym razem to będzie ten jedyny?

Każdy się starzeje. Niektórzy jednak z wiekiem wyglądają znacznie młodziej. Dotyczy to przede wszystkim gwiazd. Te, naszym zdaniem, wyglądają lepiej niż kiedyś.

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów