Klaudia El Dursi na gorącej fotce w kusym bikini. Fani: "Cudo!"

Zuzanna Morska 28.02.2020
Klaudia El Dursi
Fotografia: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Gwiazda, którą możemy oglądać teraz w roli prowadzącej program "Hotel Paradise", pochwaliła się kolejnym zdjęciem z Bali. Fani są zachwyceni.

Klaudia El Dursi szturmem podbiła polski show-biznes. Gwiazda wzięła udział w programie "Top Model" i od tej chwili zrobiło się o niej głośno. Trzeba przyznać, że trudno przejść obok jej wyjątkowej urody obojętnie!

Teraz El Dursi prowadzi program "Hotel Paradise", dzięki czemu fani mogą oglądać ją w telewizji. Reality show kręcone jest na Bali, a prezenterka zamieszcza w sieci zdjęcia z planu. I nie tylko. Zobaczcie, jaką fotką pochwaliła się ostatnio!

Klaudia El Dursi w kusym bikini na Bali

Klaudia El Dursi ostatnio sporo czasu spęda na egzotycznej wyspie Bali. Związane jest to z jej obowiązkami zawodowymi - właśnie tutaj kręcony jest program "Hotel Paradise", który prowadzi.

W reality show biorą udział osoby, które wyjeżdżają na Bali i właśnie tutaj mają za zadanie znaleźć drugą połówkę.

Klaudia nie tylko bierze udział w zdjęciach do programu, ale też korzysta z pięknej pogody i wysokiej temperatury. Modelka zamieściła ostatnio na Instagramie zdjęcie, na którym widać, jak relaksuje się w kusym bikini.

Fani są zachwyceni, czemu dali wyraz w komentarzach.

Cudo!

Ale piękna.

Bali ci służy.

A wy co sądzicie o tych zdjęciach?

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują znane gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów