Klaudia El Dursi zagrała w filmie "Och, Karol 2". Wyglądała całkiem inaczej

Klaudia El Dursi zagrała w filmie "Och Karol 2".
Fotografia: Instagram/klaudia_el_dursi

Klaudia El Dursi podbiła serca widzów "Top Model". Szybko wyszło jednak na jaw, że wschodząca gwiazda już miała kontakt z show-biznesem, modelingiem i telewizją. Teraz okazuje się, że zagrała nawet w filmie!

Udział Klaudii El Dursi w obecnej edycji "Top Model" budzi spore kontrowersje. Uczestniczka otrzymała na castingach tzw. złoty bilet, dzięki któremu mogła pominąć etap eliminacji i od razu trafiła do domu modelek. Podczas późniejszej pracy z fotografami wschodząca modelka była dosyć nieśmiała. Okazuje się jednak, że ma spore doświadczenie, także w odważnych sesjach zdjęciowych i na dużym ekranie.

Klaudia El Dursi zagrała w "Och, Karol 2"

Fani podejrzewają, że Klaudia El Dursi kreuje się na nieśmiałą, podczas gdy tak naprawdę ma spore doświadczenie w show-biznesie. Występowała m.in. w filmach "Jak się pozbyć cellulitu" oraz "Chrzest", a także w serialach "Prosto w serce" i "BrzydUla". Magazyn "Playboy" przypomniał również, że modelka kilka lat temu wzięła udział w ich rozbieranej sesji.

Teraz wychodzi na jaw, że 30-latka pojawiła się w komedii "Och, Karol 2". Internauci dotarli do sceny, w której Piotr Adamczyk i Małgorzata Foremniak prowadzą rozmowę, a nagle w tle pojawia się ciemnowłosa piękność w czerwonej sukience mini. Choć od tamtego czasu Klaudia mocno się zmieniła, fani rozpoznali ją natychmiast.

Co myślicie o tak bogatym doświadczeniu El Dursi?

Klaudia El Dursi
Fotografia: Screen z filmu "Och, Karol 2"
Klaudia El Dursi
Fotografia: screen z filmu "Och, Karol 2"

Zobacz także: Z programu "Top Model" odpadły dwie osoby. Po jedną z nich przyjechała karetka!

Ile wiesz o członkach rodziny Kardashianów? Koniecznie sprawdź w naszym quizie!

Kim Kardashian z rodziną
Rozwiąż quiz

Sprawdź, ile wiesz o rodzinie Kardashianów. Powodzenia!

Kim Kardashian z rodziną

1. Biologiczny ojciec m.in. Kim Kardashian - Robert Kardashian był popularnym:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów