"Playboy" przypomina rozbieraną sesję Klaudii El Dursi! Gorące zdjęcia modelki

Zuzanna Morska 09.10.2019
Klaudia el Dursi
Fotografia: instagram.com/klaudia_el_dursi

Kilka lat temu Klaudia El Dursi rozebrała się dla "Playboya". Magazyn przypomina jej odważną sesję!

Klaudia El Dursi to jedna z uczestniczek programu "Top Model", która z pewnością zostanie zapamiętana na długo. Piękna kobieta o egzotycznej urodzie zachwyciła bowiem jurorów do tego stopnia, że na castingu dostała tzw. złoty bilet. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że El Dursi jest już doświadczoną, znaną w branży modelką!

Okazuje się, że gwiazda wzięła udział m.in. z rozbieranej sesji dla magazynu "Playboy". Tytuł postanowił właśnie przypomnieć jej gorące zdjęcia na profilu w mediach społecznościowych.

Klaudia El Dursi rozebrała się w "Playboyu"

Klaudia El Dursi ma 30 lat i pochodzi z Bydgoszczy. Jest też najstarszą uczestniczką "Top Model" i w programie zarzekała się, że dopiero teraz rozpoczyna swoją przygodę z modelingiem. Ale w sieci nic nie ginie.

Magazyn "Playboy" przypomniał sesję z udziałem modelki. Gorące zdjęcia zostały wykonane w... 2007 roku! Twórcy postanowili przypomnieć obserwatorom odważne ujęcia z El Dursi w roli głównej. Jedną z fotek opatrzyli podpisem: "Z @playboy_polska do @topmodelpolskatvn. Oto zjawiskowa @klaudia_el_dursi".

Modelka pozuje tutaj na tle naturalnej scenerii i eksponuje piękne ciało. Pod fotografiami pojawiło się mnóstwo komentarzy zachwyconych fanów i nie zabrakło też głosów, które twierdzą, że powinna wygrać "Top Model".

A wy co sądzicie o całej tej sytuacji?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                   

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów