Klaudia El Dursi kusi głębokim dekoltem. Fani: "Ale śliczna"

Zuzanna Morska 26.02.2020
Klaudia el Dursi
Fotografia: Kamil Piklikiewicz/East News

Prowadząca program "Hotel Paradise" wrzuciła do sieci zdjęcie, które rozgrzało fanów!

Klaudia El Dursi zdobyła popularność dzięki udziałowi w programie "Top Model". Szybko stała się gwiazdą, którą na Instagramie śledzi już prawie 500 tysięcy osób!

Teraz fani modelki mogą oglądać ją także w telewizji TVN 7, gdzie wciela się ona w rolę prowadzącej programu "Hotel Paradise". Klaudia zamieściła ostatnio w sieci zdjęcie z planu. I zachwyciła swoich obserwatorów!

Klaudia El Dursi kusi głębokim dekoltem

"Hotel Paradise" to reality show, którego pierwowzorem był popularny program emitowany w Stanach Zjednoczonych. Format zakłada, że grupa uczestników wybiera się na egzotyczną wyspę Bali i ich zadaniem jest odnalezienie drugiej połówki.

Polską wersję "Hotelu Paradise" prowadzi piękna Klaudia El Dursi. I jest jego prawdziwą gwiazdą! Influencerka zamieszcza regularnie w sieci zdjęcia z planu programu i zachwyca swoich fanów.

Ostatnio na jej instagramowym profilu pojawiła się fotka, na której gwiazda pozuje w sukience z bardzo głębokim dekoltem. Fani nie mogą przestać się nią zachwycać.

Ale śliczna!

Oglądam ten program tylko dla prowadzącej.

Pięknie - piszą w komentarzach.

A wy jesteście fanami Klaudii El Dursi?

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują znane gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów