Klaudia El Dursi – kim jest nowa gwiazda „Top Model”?

Sandra Banach 11.09.2019
Klaudia El Dursi
Fotografia: Instagram/klaudia_el_dursi

Klaudia El Dursi jest zdobywczynią pierwszego złotego biletu w 8. edycji "Top Model". 30-latka zachwyciła jury swoją urodą, figurą, a także fotogenicznością.

Klaudia El Dursi jest pierwszą uczestniczką w 8. edycji, której wręczono złoty bilet. Gwarantuje on pewny udział w programie. Jak się okazuje, 30-latka nie jest osobą całkowicie nieznaną. W mediach społecznościowych modelki widać, że zna ona wiele osób z… show-biznesu.

Kim jest Kladia El Dursi?

Klaudia El Dursi ma 30 lat. Kobieta urodziła się w Polsce. Swoje nietypowe nazwisko zawdzięcza ojcu, który pochodzi z Libii.

Na co dzień 30-latka pracuje, jako krawcowa w Bydgoszczy. W programie wyznała, że zawsze marzyła o modelingu.

Modeling to moje niespełnione marzenie. Bardzo szybko zaszłam w ciążę, (...) a teraz przyszedł czas na mnie! - powiedziała Klaudia El Dursi.

Prywatnie Klaudia jest mamą dwójki dzieci. Na występ w programie zdecydowała się, wtedy kiedy troszkę podrosły. Aktualnie mają 10 i 5 lat.

Z instagramowego profilu uczestniczki „Top Model” wynika, że Klaudia zna wiele osób z show-biznesu, między innymi: Natalię Siwiec.

30-latka ma za sobą kilka kampanii reklamowych. Klaudia pozowała w przeszłości także dla Playboya i wystąpiła w teledysku Meza.

Zobacz także: Kuba Wojewódzki ma nową dziewczynę. Jest od niego o 34-lata młodsza!

Lubisz program "Azja Express"? Koniecznie weź udział w naszym quizie.

Rozwiąż quiz

Z którą gwiazdą powinieneś być w parze w programie "Azja Express"?

1. Który z tych seriali podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów