Polska Lara Croft do złudzenia przypomina Jolie. Jest żoną znanego piłkarza

Angelina Jolie jako Lara Croft
Fotografia: Mary Evans Picture Library/East News

Bez wątpienia jest jedną z najpopularniejszych polskich WAGs. W końcu przypomina Angelinę Jolie.

Choć ostatnio Lara Croft miała twarz Alicii Vikander, wciąż tą najpopularniejszą pozostaje Angelina Jolie. To właśnie ona przez lata zapadła nam najbardziej w pamięci w tej roli. Jednocześnie stała się ulubioną bohaterką wielu osób. Jak się okazuje, niektórych na tyle, że postanowili się do niej upodobnić. Jeszcze inni po prostu sami z siebie do złudzenia przypominają Larę Croft we wcieleniu Angeliny Jolie. Właśnie tak jest z jedną z naszych polskich WAGs.

Polska Lara Croft

Klaudia Danch została okrzyknięta polską Larą Croft. To żona popularnego polskiego piłkarza. Adam Danch obecnie jest obrońcą Arki Gdynia. Wcześniej przez wiele lat grał w Górniku Zabrze. Co najważniejsze jednak, w latach 2008-2012 występował w reprezentacji Polski. Oprócz kariery piłkarskiej mężczyźni mogą mu zazdrościć również pięknej żony.

Sama Klaudia widać, że jest świadoma swojego podobieństwa do Lary Croft. Na jej Instagramie możemy zobaczyć wiele zdjęć w stylu filmowej bohaterki. Jej hobby jest motoryzacja. Jeździ na motorach oraz szybkimi, sportowymi samochodami. Razem z Adamem mają 6-letniego syna Dawida. Jesteśmy ciekawi, czy Klaudia jest też fanką Angeliny Jolie.

Zobacz także: Nowi piłkarze w polskiej reprezentacji i nowe WAGs. Lewandowska i Marina mają konkurencję

Żony naszych polskich piłkarzy zachwycają urodą. My jednak mamy swoje faworytki. Zobaczcie najpiękniejsze polskie WAGs.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów