Klara Lewandowska ma już rok! Zdjęciem z bajkowego przyjęcia pochwalił się jej ojciec chrzestny

Katarzyna Leszczyńska 04.05.2018
Robert Lewandowski, Ania Lewandowska i Klara Lewandowska
Fotografia: EAST NEWS

Ania i Robert Lewandowscy od roku są szczęśliwymi rodzicami. Wiemy już, kogo wybrali na ojca chrzestnego dziewczynki. Pokazał zdjęcie z bajkowego przyjęcia.

4 maja 2017 roku na świat przyszła córka Roberta i Ani Lewandowskich. Długi weekend stał się idealną okazją do obchodów pierwszych urodzin Klary. Co ciekawe, tym razem to nie rodzice pochwalili się przyjęciem dla córeczki, a jej tata chrzestny. Przy okazji dowiedzieliśmy się, kogo Lewandowscy wybrali na ojca chrzestnego Klary.

Zobacz także: Robert Lewandowski pokazał twarzy Klary!

O pierwszych urodzinach Klary Lewandowskiej media rozpisują się od dłuższego czasu. Wiemy, że z tej okazji jej mama zaplanowała coś specjalnego. W rocznicę urodzin dziecka Ania postanowiła otworzyć swój nowy serwis „Baby by Ann”. To kolejna inwestycja Lewandowskiej z myślą o mamach.

Mamy dla mam, wspólnie zbudujemy cudowny świat dla naszych dzieci – pisała trenerka.

To wyjątkowy prezent dla małej Klary, która pierwsze urodziny świętowała w gronie najbliższych. Zdjęciem z obchodów urodzin dziewczynki pochwalił się Piotr Stachurski, brat Ani Lewandowskiej, który jednocześnie potwierdził plotki o tym, że to właśnie on został ojcem chrzestnym Klary.

Sądząc po fotografii pierwsze urodziny Klary były bajkowe.

Zobacz także: Klara Lewandowska zeswatana! Zapowiada się kolejna „power couple”

Zobaczcie w poniższej galerii, ile gwiazdy zarabiają za jeden post na Instagramie:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów