Kit Harington opowiedział, jak zareagował na widok Emilii Clarke!

Julita Buczek 16.04.2019
EMILIA CLARKE, KIT HARINGTON,
Fotografia: David Fisher/REX/Shutterstock

Emilia Clarke zrobiła piorunujące wrażenie na Harringtonie. To, co powiedział o koleżance z planu, jest naprawdę urocze!

Premiera pierwszego odcinka ostatniego sezonu serialu "Gra o Tron" była świetną okazją do przeprowadzenia wywiadów z grającymi w nim aktorami. Magazyn "Esquire" postanowił porozmawiać z Kitem Haringtonem na temat jego znajomości z partnerującą mu na planie Emilią Clarke.

Zobacz także: Emilia Clarke pokazała zdjęcia po operacji tętniaka mózgu!

Jak Harington poznał Clarke?

Dziennikarze magazynu postanowili zapytać go o to, w jaki sposób poznał się z Emilią. W odpowiedzi usłyszeli, że Kit siedział w barze z Richardem Maddenem, który wcześniej znał Emilię. To właśnie Richard wyznał Kitowi, że Emilia jest wspaniała. Kit powiedział, że jeszcze nie miał okazji jej poznać. Kiedy to mówił, Emilia weszła do środka.

Zobaczyłem ją i to było „wow” - przyznał Kit.

W dalszej części wywiadu Kit wyznał, że bardzo dobrze dogaduje się z Emilią, ponieważ tylko ona tak naprawdę wie, jak pracuje się na planie.

Uważacie, że reakcja aktora była przesadzona?

Zobacz także: "Gra o Tron" 8: są już pierwsze reakcje po premierze! Zobacz opinie zagranicznych mediów

Uwielbiamy oglądać seriale! Niektóre z nich bez wątpienia możemy zaliczyć do najlepszych w historii srebrnego ekranu. Oto nasza lista. Dodalibyście coś od siebie?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów