Kit Harington trafił na odwyk! Dlaczego?

Hanna Skowron 29.05.2019
Kit Harington trafił na odwyk! Dlaczego?
Fotografia: AP/Associated Press/East News

Kit Harington, czyli Jon Snow z „Gry o tron” trafił na terapię. Co było powodem?

Stres i presja związane z błyskawicznym rozwojem kariery mogą być tak duże, że doprowadzą nawet do problemów natury psychologicznej. Jak podają zagraniczne media, właśnie tego doświadcza teraz Kit Harington, który światową sławę zdobył dzięki roli Jona Snowa w serialowym hicie – „Gra o tron”. Co jest przyczyną jego złego stanu?

Kit Harington trafił na odwyk

Jak podają zagraniczne media, Kit Harington sam podjął decyzję o zgłoszeniu się na terapię. Ponoć aktor bardzo przeżył ostatnie dni zdjęciowe na planie „Gry o tron”, a wręcz przeszedł załamanie nerwowe związane z zakończeniem emisji serialu.

Jakiś czas temu aktor przyznał, że wieloletnia gra w hicie HBO było bardzo wyczerpującym doświadczeniem. Stres oraz przemęczenie towarzyszące pracy miały negatywny wpływ na stan psychiczny aktora. Inne źródła dodatkowo podają, iż Harington przebywa na odwyku już od jakiegoś czasu i próbuje uporać się także z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu.

Serwis Page Six informuje, iż 32-letni Kit Harington przebywa w ośrodku rehabilitacyjnym Privé-Swiss w Connecticut. Jest to ośrodek słynący z terapii poznawczo-behawioralnych oraz praktykowania medytacji. Placówka specjalizuje się także w coachingu psychologicznym.

Kit Harington nie jest jedyną gwiazdą „Gry o tron”, która zmaga się z problemami psychicznymi. Według ostatnich doniesień, Sophie Turner (serialowe Sansa Stark) również walczy z depresją.

Zobacz także: Angelina Jolie i gwiazdor "Gry o Tron" w obsadzie nowego filmu Marvela?!

Gra o tron
Rozwiąż quiz

Koniecznie sprawdź, ile zapamiętałeś z serialu "Gra o tron"

Gra o tron

1. Kiedy wyemitowany został pierwszy odcinek "Gry o tron"?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów