Zaskakujące informacje na temat zdrowia Kita Haringtona. "Od dawna walczył z demonami"

Paulina Ermel 06.06.2019
Kit Harington
Fotografia: Eastnews

Zagraniczne media twierdzą, że aktor od dawna zmagał się z problemami. "Wiedział, że potrzebuje pomocy".

Niedawno podawaliśmy informację o tym, że Kit Harington postanowił udać się na odwyk. Aktor znany z roli Jona Snowa w kultowej "Grze o tron" sam doszedł do wniosku, że wymaga fachowej pomocy i dlatego zdecydował się na terapię.

Teraz wychodzą na jaw szczegóły stanu zdrowia gwiazdora. Okazuje się, że od dawna czuł się bardzo zestresowany, a do załamania przyczyniła się sława związana z popularnym serialem.

Kit Harington od dawna potrzebował pomocy

Po emisji 8. sezonu "Gry o tron" Kit Harington postanowił skupić się na swoim zdrowiu. Emocje i stres związane z nagrywaniem, a następnie promocją produkcji, mocno odbiły się na jego psychice. W związku z tym aktor trafił na odwyk i podjął leczenie.

Okazuje się, że już od dawna czuł, że potrzebuje pomocy. Magazyn "People" podaje, że Kit walczył z wieloma demonami. Największym okazała się sława związana z zaangażowaniem w "Grę o tron". Aktor nie spodziewał się aż takiej popularności i to ona go przytłoczyła.

Przypomnijmy, że Harington rozpoczął przygodę z serialem na podstawie prozy George'a R.R. Martina, gdy miał zaledwie 22 lata. Wziął na siebie ciężką pracę, która odbiła się na jego zdrowiu psychicznym. Sława była naturalną konsekwencją gry w serialu, ale jednocześnie stanęła na drodze do tego, żeby wciąż pozostał sobą.

Myślicie, że szybko dojdzie do siebie?

"Gra o tron" to jeden z najlepszych seriali, jakie powstały. Poznajcie 24 produkcje, które zapisały się w historii srebrnego ekranu.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów