Gwiazdy "Gry o tron" biorą ślub. Znamy datę uroczystości!

Magdalena Barszczak 28.05.2018
Jon Snow i Ygritte w "Grze o Tron"
Fotografia: Materiały prasowe

Kit Harington i Rose Leslie wkrótce powiedzą sobie "tak".

To już pewne! 8 miesięcy po zaręczynach Kit Harington i Rose Leslie w końcu ogłosili datę ślubu. Odtwórcy Jona Snowa i Ygritte w "Grze o Tron" na ślubnym kobiercu staną za niecały miesiąc, 23 czerwca.

Zobacz także: Jak będą wyglądać ostatnie odcinki "Gry o Tron"? Wygadała się Emilia Clarke!

Jon Snow i Ygritte biorą ślub. Znamy datę i szczegóły uroczystości

Fani z zapartym tchem śledzili romans Kita i Rose od samego początku. Para poznała się w 2012 roku na planie "Gry o tron". Zakazana miłość Lorda Dowódcy i wojowniczki w serialu zakończyła się tragedią, ale poza planem powodziło się im znacznie lepiej. Choć ich związek był tematem wielu plotek, oficjalnie razem pokazali się dopiero w 2016 roku. 

Zaręczyny odbyły się we wrześniu 2017 roku. Zakochani podeszli do tematu z wielką powagą, ogłaszając je w New York Timesie. Oficjalna data ślubu, jak informuje BBC, została podana przez urząd w Aberdeenshire w Szkocji. Ceremonia, zapewne w iście serialowym stylu, ma odbyć się na zamku należącym do rodziców Rose Leslie. 

To ma być tradycyjna szkocka uroczystość w kiltach i kobzami. W ogóle nie ciągnie ich do hollywoodzkiego blichtru - zdradziło źródło magazynu Life&Style.

Nie możemy się doczekać relacji ze ślubu!

Zobacz także: Wiemy, kto umrze w 8. sezonie "Gry o Tron"! Szykujcie chusteczki

Autor: Magdalena Barszczak

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów