Gwiazdy "Gry o Tron" wzięły ślub!

Marta Wilczkowska 24.06.2018
Kit Hurington i Rose Leslie - ślub
Fotografia: EAST NEWST

Kit Harington i Rose Leslie pobrali się! Aktorzy znani z "Gry o tron" powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w szkockim Aberdeenshire. Zobacz zdjęcia z uroczystości!

Fani serialu mają kolejny powód do radości. Najpierw okazało się, że serialowi Jon Snow i Ygritte są parą również poza planem. Niedługo później fani świętowali ogłoszenie ich zaręczyn, a teraz przyszedł czas na kolejny krok. W sobotę 23 czerwca aktorska para powiedziała sobie sakramentalne "tak" w szkockim zamku. Zobaczcie zdjęcia z uroczystości!

Kit Harington i Rose Leslie wzięli ślub

Gwiazdy jednego z najpopularniejszych seriali ostatnich lat pobrały się podczas skromnej jak na showbiznesowe standardy uroczystości (na wesele zaproszonych została niecała setka osób!). Uroczystość odbyła się w Szkocji, skąd pochodzi Rose. Do ołtarza w Ryane Church w Aberdeenshire pannę młodą poprowadził jej ojciec. Następnie młoda para i zaproszeni goście udali się na wesele do dwunastowiecznego zamku w Meikle Wartle, który należy do rodziny panny młodej. Rose wybrała na tę okazję koronkową suknię projektu Elie Saab, w której, musimy przyznać, wyglądała po prostu zjawiskowo! 

Zobacz także: Wiemy, kto umrze w 8. sezonie "Gry o tron"! Szykujcie chusteczki...

Na uroczystości, oprócz bliskich państwa młodych, nie mogło zabraknąć znajomych z planu zdjęciowego. Ślub przyjaciół świętowali m.in. Emilia Clarke, Peter Dinklage, Sophie Turner oraz Maisie Williams.

Zobaczcie video sprzed kościoła:

Zobacz także: Jak będą wyglądać ostatnie odcinki "Gry o Tron"? Wygadała się Emilia Clarke!

Autor: Hanna Skowron

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów