Aleksandra Kisio zdecydowała się na odważną suknię ślubną. Dla wielu to faux pas. Tłumaczy swój wybór

Anna Respondek 02.10.2017
Aleksandra Kisio
Fotografia: Instagram/aleksandrakiso_official

Marzenia trzeba spełniać. 

Aleksandra Kisio zyskała sławę grając jedną z najlepszych przyjaciółek Anny  Muchy w serialu "Prosto w serce". Od tamtej pory regularnie występuje w różnych produkcjach, również kinowych, choć najczęściej pojawia się w rolach drugoplanowych. Aktorka kojarzona jest również medialnymi sporami ze swoją matką, która na światło dzienne "wyciąga" ich problemy rodzinne.

Ostatnio aktorka na swoim Instagramie pochwaliła się zdjęciem ze ślubu. Jak dowiedział się portal Jastrząbpost.pl do ceremonii doszło w czerwcu, jednak Kisio dopiero teraz zdecydowała się opublikować fotografię. Zapytana o to, skąd pomysł na ślub, powiedziała, że w końcu z partnerem po 15 latach "poczuli, że to, jest to". 

Zdecydowaliśmy się na ślub w momencie, kiedy urodziło nam się dziecko. To jest ten powód, żeby spoić tę rodzinę, również żeby zadbać o jakieś aspekty prawne związane z życiem naszego syna. To jest jedna sprawa, a druga sprawa - po prostu przyszedł taki moment i poczuliśmy, że to jest to - powiedziała w rozmowie z Jastrząbpost.pl

Kisio wyjawiła również, czemu zdecydowała się na krótką sukienkę koktajlową, która odsłaniała jej ramiona i zgrabne nogi. 

Nie miałam długiej sukni, bo wymarzyłam sobie sukienkę koktajlową. Ślub i przyjęcie odbywało się w ogrodzie. Wymarzyła mi się koktajlowa sukienka, bo to był taki koktajl, tak mi było wygodnie i tak się dobrze czułam. Zresztą zawsze o tym marzyłam, żeby to była sukienka koktajlowa - wyjaśniła. 

Czy też wybrałybyście tak odważną kreację? ;)

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów