Kirk Douglas skończył 103 lata! Z tej okazji Catherine Zeta-Jones pokazała zabawne zdjęcie z teściem

Zuzanna Morska 10.12.2019
Kirk Douglas
Fotografia: Rex Features/East News

Jeden z najwybitniejszych aktorów Hollywood skończył 103 lata! Życzenia złożyła mu m.in. synowa!

Kirk Douglas skończył 103 lata! Kultowy aktor jest jednym z ostatnich żyjących gwiazdorów "złotej ery Hollywood". Zagrał w 100 filmach, a ponad 30 wyreżyserował.

Życzenia z okazji urodzin złożyła Kirkowi m.in. Catherine Zeta-Jones - żona jego syna, Michaela Douglasa. Zobaczcie, jak uroczy post zamieściła na instagramowym profilu.

Kirk Douglas skończył 103 lata

Catherine Zeta-Jones zamieściła na Instagramie zdjęcie z uroczym podpisem. Pozuje tutaj z Kirkiem Douglasem, którego... trzyma na kolanach!

Ten facet na moim kolanie ma 103 lata! Wszystkiego najlepszego, tatusiu! Kocham cię z całego serca! - napisała Catherine pod zdjęciem.

W ślady swojej mamy poszła też Carys Douglas, wnuczka Kirka Douglasa. Ona również opublikowała na Instagramie piękne życzenia dla dziadka.

Wszystkiego najlepszego dla mojego cudownego dziadka! 103 lata dzielenia się swoją światłością i miłością, bycia najlepszym dziadkiem i bycia niepowtarzalnym. Kocham Cię bardziej, niż jestem w stanie powiedzieć - napisała.

Do życzeń dołączyli się także fani rodziny Douglasów. Nam nie pozostaje nic innego, jak życzyć Kirkowi kolejnych 100 lat.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                                                           

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów