Rusin zdradziła swój urodowy trik. Nic nie kosztuje, a daje świetne rezultaty

Malwina Wasilewska 03.09.2019
Kinga Rusin
Fotografia: Instagram.com/kingarusin

Prezenterka "Dzień Dobry TVN" powiedziała, jak dba o urodę.

Patrząc na Kingę Rusin, mamy wrażenie, że czas jest dla niej bardzo łaskawy. 48-letnia prezenterka może pochwalić się gładką cerą, mimo że nie stosuje żadnych inwazyjnych zabiegów. Zastanawiacie się, jak udało się jej osiągnąć tak spektakularne rezultaty? Poznajcie jej urodowy trik.

Urodowy trik Kingi Rusin

Kinga Rusin w rozmowie z Jastrzabpost.pl opowiedziała o tym, jak dba o cerę. Okazuje się, że poza stosowaniem odpowiednich preparatów, stawia na prosty, codzienny rytuał, czyli masaż twarzy. By go przeprowadzić, wystarczy użyć kostki lodu:

Jeśli chodzi o pielęgnacyjny rytuał, to mam swój mały termosik z kostką lodu, żebym nie musiała biegać rano i lodu wyciągać. Zawsze sobie robię szybki masaż twarzy, bo to genialnie działa na skórę, wtedy zupełnie inaczej skóra absorbuje moje ampułki. Tylko nie można przyłożyć lodu do jednego miejsca, bo można sobie odmrozić skórę, trzeba porządnie wymasować - powiedziała Kinga.

Rusin zdradziła też, w jaki sposób sposób dba o ciało. Jak twierdzi, gibkość i elastyczność ciała zawdzięcza jodze:

Jeszcze jak poprawię trochę moją pozycję stania na głowie w jodze, to będzie świetnie. Dopływ krwi do mózgu, to świetnie robi rano. Na razie jestem w stanie tylko z instruktorem to zrobić. Ale jest to mój plan na ten rok, więc mam nadzieję, że będę w stanie wykonać to ćwiczenie rano.

Jak widać, jej urodowe triki i ćwiczenia dają spektakularne rezultaty. Warto brać z niej przykład.

Od kilku sezonów nosimy głównie dopasowane spodnie rurki. Jednak w tym roku notujemy wielki powrót... dzwonów! Jakie są najmodniejsze dzwony w tym sezonie i jak je nosimy? Zobaczcie.        

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów