Kinga Rusin zdradziła, ile zarabia jej firma. Ta kwota przyprawia o zawrót głowy

Sandra Banach 12.09.2019
Kinga Rusin
Fotografia: EastNews/ArturZawadzki

Kinga Rusin pochwaliła się w mediach społecznościowych sukcesem swojej firmy. Gwiazda zdradziła, ile udało się zarobić jej marce na sprzedaży kosmetyków.

Kinga Rusin to jedna z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce. Gwiazda prowadzi także swoją firmę Pat&Rub, która zajmuje się produkcją oraz sprzedażą naturalnych kosmetyków. Prowadząca „Dzień Dobry TVN” zdradziła na Instagramie, ile udało się jej zarobić w 2018 roku.

Kinga Rusin zdradziła, ile zarobiła jej firma

Jak się okazuję, firma Kingi Rusin zarobiła 28 milionów złotych! Dziennikarka wyjawiła także, że w 2018 roku zakupu kosmetyków jej marki dokonało ponad 100 tysięcy osób.

Ponad 28.000.000 (milionów!) pln br. sprzedaży, ponad 100.000 klientów, tysiące komentarzy w mediach społecznościowych miesięcznie! Tak wyglądał rok 2018 dla naszej marki Pat&Rub!

Kinga Rusin dodała, że zdecydowała się opublikować te dane ze względu na to, że takie sprawozdania finansowe udostępnia wiele firm. O takie podsumowanie prosili ją także dziennikarze i fani.

Ponieważ firmy publikują sprawozdania finansowe za poprzedni rok coraz więcej dziennikarzy, ale i fanów prosi nas o podsumowanie i pyta o źródła sukcesu, stąd ten osobisty komentarz.

No cóż… nie zostało nam nic innego, jak życzyć Kindze Rusin dalszych sukcesów.

Zobacz także: Ewa Minge skomentowała małżeństwo Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana. Padły wzruszające słowa

Lubisz program "Azja Express"? Koniecznie weź udział w naszym quizie.

Rozwiąż quiz

Z którą gwiazdą powinieneś być w parze w programie "Azja Express"?

1. Który z tych seriali podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów