Kinga Rusin zdradziła, czego w jej zachowaniu nie znosi jej partner. "To doprowadza go do szału"

Redakcja 27.06.2017
Marek Kujawa i Kinga Rusin
Fotografia: ONS

To idealny przykład na to, że pewne nawyki nigdy nie przemijają ;-) 

Kinga Rusin, jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek, przebywa na urlopie. Wraz z partnerem Markiem Kujawą odwiedzają wyspy Oceanu Spokojnego. Szczegółową relacje z wyprawy dziennikarka umieszcza oczywiście w mediach społecznościowych, ku uciesze jej fanów. Czy tak samo z tego faktu zadowolony jest jej partner? 

Jak podaje Plotek.pl, Kinga Rusin przyznała, że jest jedna rzecz, która szczególnie irytuje prawnika. 

Wielu zarzuca mi "lanserwstwo" i ekshibicjonizm, zapominając że przede wszystkim jestem dziennikarzem i kiedyś zaczynałam od pisania właśnie. To miłość, która nie gaśnie. Zawsze coś notuję i piszę, co często doprowadza mojego partnera do "szału", bo boi się, że w tym czasie coś mi umknie. A ja tak po prostu mam! Proszę nie przestawać marzyć! Ja moje marzenia spełniam po kilkudziesięciu latach! Warto marzyć! Życzę duuużo zdrowia i serdecznie pozdrawiam! - napisała Kinga Rusin, a jej wypowiedź przytacza Plotek.pl. 

Cóż, ci, którzy bacznie obserwują profile Kingi Rusin w mediach społecznościowych, zapewne nie mają wątpliwości, że każdy wyjątkowy i ważny dla niej moment z podróży, dziennikarka uwiecznia na zdjęciach. I dobrze, bo jej fotorelacja jest naprawdę godna uwagi :-) 

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów