Internauci zachwyceni zdjęciem Kingi Rusin. "Czas się dla Pani zatrzymał". Zdradziła swój sposób na młody wygląd

Anna Respondek 20.09.2017
Kinga Rusin
Fotografia: Instagram/kingarusin

Kinga Rusin z roku na rok wygląda coraz lepiej. 

Kinga Rusin jest odnoszącą sukcesy dziennikarką, jednak podbija nie tylko ten rynek. Jej naturalne kosmetyki "Put&Rub" zdobyły uznanie konsumentów i specjalistów. Sama prezenterka wielokrotnie podkreślała, jak ważne dla skóry jest używanie odpowiednich produktów, które będą pozbawione sztucznych składników. Aż trudno uwierzyć, że Rusin ma 46 lat. Jak sama twierdzi, dobry wygląd zawdzięcza zdrowemu trybowi życia i zbilansowanej diecie. 

W poniedziałek Kinga zamieściła na swoim Instagramie niepozorne zdjęcie, które wzbudziło zachwyt jej fanów. Jednogłośnie stwierdzili, że dla dziennikarki "czas się chyba zatrzymał". Internautki chciały się dowiedzieć, jak to robi, że wygląda coraz młodziej, a na jej skórze nie widać oznak starzenia i zmęczenia. Gwiazda TVN postanowiła uchylić rąbka tajemnicy. 

Dzień dobry! Mimo pogody życzę pogody ducha. I optymizmu. Jeszcze będzie pięknie - napisała. 

Fanki zasypały Rusin komplementami i pytaniami dotyczącymi jej wyglądu, kosmetyków pochodzących z jej firmy oraz tego, jak o siebie dba. Wygląda na to, że Rusin nie nadążała z odpowiedziami, jednak starała się jak mogła. 

Czas się zatrzymał u Pani... Pięknie i naturalnie. 

A ja czekam niecierpliwie na moja przesyłkę z najlepszymi kosmetykami na świecie. Zakupiłam cały zestaw i będę taka piękna! Taki plan. 

Jak ładnie! Chciałabym tak wyglądać w Pani wieku - pisały. 

Rusin doradzała swoim klientkom, jak tylko najlepiej potrafiła. 

Przede wszystkim polecam dobre oczyszczanie, czyli nasz płyn micelarny i tonik - napisała. 

Dziennikarka przyznała, że nie używa innych kosmetyków niż Pat&Rub. Poleca je wszystkim kobietom, ponieważ, jak stwierdza, są dla każdego typu skóry i dla każdego wieku.

Ostatnio u mnie na topie jest linia żółta, czyli objętość i wzmocnienie. W mojej rodzinie Pat&Rub stosują trzy pokolenia kobiet: moja mama, ja i moje córki, bo potrzeby skóry w każdym wieku są uniwersalne: nawilżanie, regeneracja, ochrona - walka z wolnymi rodnikami  - wyjawiła.

Pod innym zdjęciem dziennikarka powiedziała, jak sobie radzi ze zmęczeniem. Jak przyznała, wieczorem przed snem pije napar z melisy, rano zamiast kawy pije zieloną herbatę i chwilę poświęca na poranną gimnastykę. Potem bierze prysznic, koniecznie chłodną wodą i nakłada nawilżający balsam do ciała.  

Co o tym sądzicie? ;)

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów