Kinga Rusin zachwyca się swoimi córkami. "To są obywatelki świata". Czym się zajmują?

Łucja Siennicka 21.11.2019
Kinga Rusin z córkami
Fotografia: Instagram/@kingarusin

Kinga Rusin udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o tym, czym się zajmują jej córki. Dziennikarka nie kryła dumy ze swoich pociech i nie szczędziła Poli i Idze komplementów. 

Kinga Rusin jest mamą 23-letniej Poli i 19-letniej Igi Lis. Dziennikarka ma bardzo dobry kontakt ze swoimi pociechami. Dziewczyny są już dorosłe i mają swoje życie, jednak zawsze mogą polegać na mamie. Dumna Kinga zdradziła, czym się zajmują jej córki. Nie ukrywała zadowolenia. Jaka przyszłość czeka Polę i Igę?

Kinga Rusin opowiedziała o swoich córkach. Czym się zajmują?

Kinga Rusin jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce. Nic dziwnego, że jej córki również cieszą się dużym zainteresowaniem mediów i internautów. 

Dziewczyny mogą się pochwalić dużą liczbą obserwatorów na Instagramie. Chętnie dzielą się swoimi zdjęciami, jednak niewiele zdradzają na temat swojego prywatnego życia.

Wiadomo, że Iga ze swoim chłopakiem Taco Hemingwayem mieszka w Londynie, gdzie studiuje. Pola natomiast została w Warszawie i spędza dużo czasu ze swoją mamą.

Kinga Rusin udzieliła wywiadu, w którym rozpływała się na temat swoich dzieci. Dziennikarka nie ukrywa, że jest dumna ze swoich pociech. Zdradziła również, czym się zajmują i jakie mają plany na przyszłość.

W rozmowie z Pudelkiem przyznała, że jej córki kochają Polskę nad życie, ale są obywatelkami świata i mogą mieszkać oraz pracować, gdzie tylko zechcą. 

Cieszę się, że mogłam im zapewnić takie wykształcenie - chwali się Kinga.

Kinga powiedziała, że jej córki wyrastają na dobrych ludzi. 

To są młode osoby, którym nie jest wszystko jedno - dodaje.

Wyznała również, że Iga studiuje dwa fakultety - historię oraz stosunki międzynarodowe. Rusin nie chciała zdradzić, jakie plany ma na przyszłość, ale zapewniła, że Iga pójdzie w interesującym kierunku. Dodała również, że młodsza córka miała praktyki dziennikarskie, bo świetnie pisze.

Natomiast Pola ma przed sobą wyzwanie, jakim jest obronienie licencjatu. Dziewczyna studiuje stosunki międzynarodowe na UW. Kinga zdradziła, że jej córka chce iść w kierunku naukowym.

Śledzicie córki Kingi Rusin w mediach społecznościowych?

Zobacz także: Kinga Rusin pozuje nago. W ten sposób zachęca użytkowników Instagrama do spełnienia jej prośby

Córki Kingi Rusin idą w konkretnym kierunku. A czym wiesz, jakie wykształcenie mają inne gwiazdy?

Małgorzata Rozenek-Majdan
Rozwiąż quiz

Czy wiesz, jakie wykształcenie mają polskie gwiazdy? Odpowiedzi zaskoczą wielu!

Małgorzata Rozenek-Majdan

1. Kim w z wykształcenia jest Małgorzata Rozenek-Majdan?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów