Kinga Rusin zaapelowała do internautów z okazji Wszystkich Świętych

Sylwia Bagińska 31.10.2019
Kinga Rusin
Fotografia: Instagram.com/kingarusin

My także przyłączamy się do prośby Kingi Rusin.

Nie od dziś wiadomo, że Kinga Rusin jest zadeklarowaną ekolożką, która nie tylko broni praw zwierząt, ale także zachęca do dbania o ochronę środowiska. W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych gwiazda zaapelowała do internautów o rozważne kupowanie kwiatów na groby bliskich.

Kinga Rusin apeluje do internautów

Wielki krokami zbliża się 1 listopada, czas refleksji, zadumy i wspomnień o najbliższych, których z nami już nie ma. Z tej okazji większość Polaków wybiera się na groby zmarłych osób. Oprócz modlitwy, staramy się, aby w tym dniu pomniki były ozdobione zniczami oraz pięknymi kwiatami.

Kinga Rusin w instagramowym poście poprosiła internautów o to, aby rozważnie wybierali kwiaty, które chcą zostawić na grobach. Znana dziennikarka zaapelowała o to, aby kupować piękne żywe rośliny.

Prowadząca „Dzień dobry TVN” przypomina o tym, że sztuczne wiązanki wykonane są z najgorszego rodzaju plastiku, który w większości przypadków nie może być recyklingowany. Przyczynia się to zanieczyszczania środowiska.

Gwiazda prosi o to, aby wybierać wśród pięknych polskich kwiatów: chryzantem, wrzosów, anturium, czy też róż.

Większość obserwatorów Kingi popiera jej zdanie i włącza się do jej apelu.

Ironia losu: za życia nie kupujemy sztucznych kwiatów, bo są tandetne a zatruwamy swój świat kupując je naszym bliskim, dla których świat już jest obojętny.

Pani Kingo – ma pani rację!

Pani Kingo, popieram. Niestety wczoraj przeraziłam się, ile ludzie wynosi z giełd, targowisk itp. sztucznych kwiatów. Jako hodowca żywych byłam tym faktem załamana i nie tylko dlatego, że je produkuję i oczywistym jest, że chcę, aby się sprzedały, ale nie rozumiem, jak ludzie mogą kupować te sztuczności, które właśnie po miesiącu wyglądają, jak te na załączonych przez panią zdjęciach.

My także przyłączamy się do prośby Kingi Rusin i zachęcamy was do dbania o środowisko.

Zobacz także: Rusin na starym zdjęciu z córkami. "Porozmawiamy o tym, skąd się biorą dzieci"

Weź udział w naszym quizie i sprawdź swoją wiedzę. Powodzenia!

QUIZ - co jest większe
Rozwiąż quiz

Co jest większe? Koniecznie sprawdź swoją intuicję i wiedzę ogólną. Co 3 osoba zdobywa komplet punktów!

QUIZ - co jest większe

1. Co jest dłuższe?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów