Kinga Rusin o kosmetykach Anny Lewandowskiej. Boi się konkurencji?

Łucja Siennicka 21.11.2019
Kinga Rusin
Fotografia: Instagram/kingarusin

Kinga Rusin jest znana z prowadzenia ekologicznego trybu życia. Dziennikarka chętnie podpowiada, jak dbać o planetę. Kilka lat temu stworzyła swoją markę ekologicznych produktów kosmetycznych. Teraz wypowiedziała się na temat firmy Anny Lewandowskiej.

Anna Lewandowska zadebiutowała niedawno z marką kosmetyczną, nad którą pracowała przez kilka lat. Ania stawia na kosmetyki naturalne i wegańskie, niestety trzeba za nie słono zapłacić. Przypominamy, że Kinga Rusin ma również firmę kosmetyczną, która odnosi się do tych samych wartości i również nie jest tania. Czy Kinga traktuje Anię jak konkurencję? Wypowiedziała się na ten temat.

Kinga Rusin wypowiedziała się na temat kosmetyków Anny Lewandowskiej

Gwiazdy chętnie inwestują pieniądze w marki kosmetyczne. Wystarczy spojrzeć na to, jaki sukces osiągnęła Kylie Jenner. Popularna clebrytka została najmłodszą milionerką.

Na polskim podwórku sukcesy w tej dziedzinie odnosi Kinga Rusin i Ewa Chodakowska. Niedawno ze swoimi produktami zadebiutowała żona Roberta Lewandowskiego. I wszystko wskazuje na to, że miała świetny start. Jej produkty cieszą się zainteresowaniem.

Kinga Rusin została zapytana o to, co sądzi o nowym biznesie "Lewej". Szczerze odpowiedziała i wszystko wskazuje na to, że nie czuje się zagrożona, ponieważ uważa się za prekursorkę. 

Wiem, że takie kosmetyki się pojawiły. Śledzę to, co się dzieje na rynku, to mnie interesuje. Mogę powiedzieć, że w Polsce codziennie pojawia się jakaś marka kosmetyków. I jakaś upada - powiedziała szczerze.

Rusin jest obecna na rynku kosmetycznym od 11 lat

Ja mogę porozmawiać z tymi, którzy są na rynku 11 lat lub dłużej. Takie marki, które się świetnie mają. Ale jestem najstarszą polską marką naturalnych kosmetyków. Pamiętam, kiedy 11 lat temu zaczynałam przygodę z biznesem i przedstawiałam różnym osobom swój pomysł, to pukali się  w głowę. Byłam pionierem, poczytuję to sobie za zaszczyt i cieszę się, że tyle osób idzie w moje ślady. Dlatego im więcej tej edukacji, tym lepiej dla mojej marki - powiedziała nieskromnie w rozmowie z reporterką JastrząbPost.

Kupujecie kosmetyki Kingi Rusin?

Zobacz także: Rusin na starym zdjęciu z córkami. "Porozmawiamy o tym, skąd się biorą dzieci"

Lubisz Anię Lewandowską? Sprawdź, co o niej wiesz!

Quiz o Annie Lewandowskiej
Rozwiąż quiz

Weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o Ani Lewandowskiej

Quiz o Annie Lewandowskiej

1. Panieńskie nazwisko Anny Lewandowskiej to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów