Kinga Rusin ostro zareagowała na pytanie o ślub. "Co to za obsesja?". Tłumaczy, dlaczego nie chce go brać

Anna Respondek 21.02.2018
Kinga Rusin i Marek Kujawa
Fotografia: Instagram/kingarusin

Kinga Rusin od kilku lat jest szczęśliwie zakochana. W wywiadzie zdradziła, czy zamierza drugi raz wyjść za mąż. 

Kinga Rusin do 2006 roku była żoną dziennikarza Tomasza Lisa. Ich związek rozpadł się, a Lis zostawił ją dla wieloletniej przyjaciółki pary, Hanny Smoktunowicz, obecnie Lis. Od tamtego czasu prowadząca "Dzień Dobry TVN" mocno rozwinęła swoją karierę, a ponad sześć lat temu ponownie znalazła miłość i szczęście w ramionach Marka Kujawy, znanego warszawskiego prawnika. 

Zobacz także: Kinga Rusin zaskoczona przez dziennikarza pytaniami o relacje z Tomaszem Lisem

Rusin długi czas unikała komentowania życia prywatnego i nie zdradzała żadnych szczegółów na temat nowego związku. Do tej pory zdarzyło jej się kilkukrotnie opowiedzieć o relacji z Kujawą. Jednak w ostatnich miesiącach znacznie częściej i chętniej publikuje z ukochanym prywatne zdjęcia na Instagramie. Dziennikarze  magazynu "Flesz" postanowili zapytać dziennikarkę o to, czy zamierza ponownie wyjść za mąż. Jej stanowcza odpowiedź powinna raz na zawsze zakończyć wszelakie spekulacje. 

Co to za obsesja z tym ślubem?! Nie rozumiem tego. Już miałam jeden ślub. Czy to coś zmieniło na lepsze, zadecydowało o moim szczęściu? Nie. Nad drugim się w ogóle nie zastanawiam. Mam mnóstwo innych rzeczy do zrobienia - wyjaśniła. 

W 2017 roku w jednym z wywiadów Rusin opowiedziała o pierwszym spotkaniu z Kujawą. Wygląda na to, że prawnik już wtedy wiedział, że zmieni życie gwiazdy. 

Spojrzał wtedy na mnie i powiedział: "Czy wiesz, że ja zmienię Twoje życie?". Pomyślałam sobie wtedy: "Co to w ogóle za facet?" - mówiła w wywiadzie dla "Gali". 

Czy jej wypowiedź zakończy wszelakie spekulacje na temat drugiego ślubu? 

Zobacz także: Kinga Rusin komentuje zdjęcie Anny Lewandowskiej z Klarą

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów