Kinga Rusin pozuje w sportowej stylizacji i bez makijażu.Fani nie mogą poznać i komplementują: Jak nastolatka

Katarzyna Leszczyńska 04.10.2017
Kinga Rusin
Fotografia: Instagram/Kinga Rusin

Dziennikarka podzieliła się zdjęciem z drogi do pracy.

Kinga Rusin uznawana jest za jedną z najpiękniejszych dziennikarek telewizyjnych. Zazwyczaj możemy podziwiać ją w stylizacjach od najlepszych projektantów i z nienagannym makijażem. Tym razem gwiazda „Dzień Dobry TVN” zaskoczyła wszystkich najnowszym zdjęciem ze swojego Instagrama. Dziennikarka pokazała się na nim w okularach korekcyjnych, czapce z daszkiem i bez makijażu.

Wygląda jak własna córka?

Kinga Rusin dba o swoją cerę. Tym razem postawiła na naturalne kosmetyki, które dodają jej efektu świeżości bez ciężkiego makijażu. Prezenterka w swojej niecodziennej sportowej stylizacji zachwyciła internautów. Jej fani wyrazili komplementy w komentarzach pod zdjęciem.

Jak zwykle stylowo. Czapka zrobiła na mnie wrażenie, a pani wygląda jak 18.

 Super! Ekstra małolatka. Pozdrawiam pani Kingo.

Pani Kingo, pięknie! W pierwszej chwili myślałam, że to pani córka. Wygląda pani jak nastolatka.

Większość komentujących zwraca uwagę właśnie na młody wygląd czterdziestosześcioletniej gwiazdy TVN. Trzeba przyznać, że sportowy styl jej służy. Wy też sądzicie, że wygląda jak nastolatka? Ostatnio, z okazji jubileuszu TVN-u, mogliśmy podziwiać jej zdjęcie sprzed dwudziestu lat. Trzeba przyznać, że prezenterka prawie się nie zmieniła. Zobaczcie też jej zdjęcie z córką. Są do siebie bardzo podobne ;)

Spodnie sportowe damskie - w jakim kolorze i jaki fason kupić?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów