Kinga Rusin włożyła do pracy krótką sukienkę i usłyszała to samo, co każda kobieta

Redakcja 06.02.2017
Kinga Rusin i Piotr Kraśko
Fotografia: East News

Takich słów ze strony dziennikarza chyba nikt się nie spodziewał. 

Kinga Rusin bez wątpienia wie, jak przykuć uwagę widzów i zainteresować internautów. Na Instagramie już od dłuższego czasu z powodzeniem prowadzi profil, który cieszy się niesłabnącą popularnością.

Internauci chętnie komentują udostępniane przez nią zdjęcia i nie szczędzą jej ciepłych słów. I nie można się dziwić - dziennikarka prezentuje doskonałą formę i chętnie chwali się swoim wyćwiczonym ciałem (zobacz także: Kinga Rusin po raz pierwszy w bikini na okładce magazynu. Co ta Ewa Chodakowska robi z kobietami).

Ostatnim zdjęciem podpisanym: "Przesyłam pozytywną energię ze studia DDTVN", wywołała niemałe poruszenie. Dziennikarka poranny program prowadziła ubrana w krótką sukienkę i sięgające za kolana czarne, efektowne kozaki. Cóż, trzeba przyznać, że prezentowała się doskonale, a potwierdzają to komentarze internautów. 

Wygląda pani zjawiskowo - pisze jeden z internautów.

Nic dodać, nic ująć. Wygląda pani jak 100 dolarów - dodaje kolejny.

Klasa sama w sobie - zachwyca się internauta. 

Kinga Rusin w "Dzień Dobry TVN"
Fotografia: www.instagram.com/kingarusin/?hl=pl

Kinga Rusin w "Dzień Dobry TVN"

Bez zaskoczenia

Wśród wielu pozytywnych opinii, zwraca uwagę szczególnie jedna. Piotr Kraśko, który wraz z Kingą Rusin prowadzi poranny program w TVN, udostępnione zdjęcie skomentował krótko: "I jak się skupić w pracy...". Cóż, niby nic złego, ale i też nic spektakularnego. Bo czy jest kobieta, która choć raz w swoim życiu nie usłyszała tego, lub podobnego, tekstu? No właśnie.

Oczywistym jest, że dziennikarz był pod dużym wrażeniem swojej koleżanki po fachu i nie jest też tajemnicą, że prywatnie dziennikarze są przyjaciółmi. Choć wydawać się może, że z racji bliskich relacji mogą pozwolić sobie na więcej, można przecież inaczej.

Kinga Rusin i Piotr Kraśko
Fotografia: East News

Kinga Rusin i Piotr Kraśko 

Prywatnie dziennikarze są przyjaciółmi
Fotografia: East News

Prywatnie dziennikarze są przyjaciółmi 

Majtki damskie w sklepie internetowym online

Kozaki damskie - które wybierasz?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów