Kinga Rusin w seksownym stroju na plaży. Fanka: "Chciałabym tak wyglądać"

Zuzanna Morska 14.08.2020
Kinga Rusin
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Dziennikarka zamieściła w sieci zdjęcie z plaży. Jej obserwatorzy są zachwyceni.

Kinga Rusin jest jedną z najbardziej popularnych dziennikarek w Polsce. Gwiazda prowadzi program "Dzień Dobry TVN", ale ma też własną markę kosmetyków naturalnych.

Prócz tego wszystkiego znajduje czas na podróże i liczne aktywności - nie od dziś wiadomo, że kitesurfing i jazda na nartach to tylko jedne z jej licznych pasji.

Ostatnio Rusin zamieściła w sieci zdjęcie z plaży, na którym zaprezentowała umięśnione ciało. Miała w ten sposób zareklamować nowe kosmetyki, ale fani i tak zwrócili uwagę głównie na jej doskonałą formę!

Kinga Rusin w seksownym stroju na plaży

Rusin wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym pozuje w górze od bikini i w lekkiej letniej spódnicy. Wygląda na to, że gwiazda wypoczywa nad morzem - relaksuje się, ale też spędza czas aktywnie.

Zamieszczona w sieci fotka miała na celu promocję nowego kosmetyku marki Kingi. Chodziło o krem odmładzający. Jednak fani zwracają głównie uwagę na to, jaką świetną formę ma dziennikarka. Rusin musi sporo pracować na to, żeby mieć tak umięśnione ciało, a jej obserwatorzy bardzo to doceniają.

Chciałabym tak wyglądać.

Co za figura.

Wow!

A wam jak się podoba na tym zdjęciu?

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!           

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów