Kinga Rusin usuwa zdjęcie z Adele i się z tego tłumaczy. "To było szaleństwo którego nie przewidziałam"

Zuzanna Morska 12.02.2020
Kinga Rusin
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Dziennikarka nie spodziewała się aż takiego zainteresowania związanego ze zdjęciem, które zamieściła ostatnio na Instagramie.

Kinga Rusin w weekend zamieściła na swoim instagramowym profilu zdjęcie, a którym pozuje z Adele. Dziennikarka od lat jeździ na galę rozdania Oscarów w Los Angeles. Czasem relacjonuje to wydarzenie dla "Dzień Dobry TVN", a czasami pojawia się tam prywatnie.

Po ostatniej gali rozdania najważniejszych nagród filmowych Rusin znalazła się na imprezie z największymi gwiazdami światowego show-biznesu. Pochwaliła się w sieci zdjęciem z Adele, ale też zrelacjonowała, że bawiła się z Beyonce, Leonardo DiCaprio, Bradem Pittem czy Charlize Theron.

Wygląda na to, że nie spodziewała się aż takiego zainteresowania po wrzuceniu fotki do sieci. Teraz usunęła zdjęcie i tłumaczy się, dlaczego to zrobiła.

Kinga Rusin usunęła zdjęcie z Adele

Zdjęcie Kingi Rusin i Adele obiegło cały świat. Zagraniczni dziennikarze zaczęli je zamieszczać na stronach internetowych wielu portali. Polska gwiazda nie spodziewała się aż takiego odzewu.

Okazuje się, że telefon Kingi zaczęły zasypywać połączenia od osób, które chciałyby przeprowadzić z nią wywiad. I właśnie dlatego postanowiła ona wystosować apel, w którym tłumaczy, że dopadło ją prawdziwe szaleństwo. I z tego też powodu usunęła zdjęcie z Adele.

Kochani, już nie mam siły odpisywać każdemu dziennikarzowi z osobna (od Polski po Nową Zelandię i Peru) więc napiszę tu, żeby zamknąć sprawę: z oczywistych względów, nie będę udzielać wywiadów ani polskim, ani zagranicznym mediom na temat opublikowanego przeze mnie w poprzednim poście zdjęcia, które obiegło świat. Chowam go do archiwum. To było szaleństwo którego nie przewidziałam. Czas odpocząć i trochę się wyspać - w ciągu ostatnich dni spałam raptem parę godzin - napisała Rusin na Instagramie.

Myślicie, że rzeczywiście chodzi właśnie o to?

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!          

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów