Kinga Rusin ostro skrytykowała zachowanie polskich piłkarzy w Rosji: Jaki to przykład dla milionów fanów!?

Anna Respondek 18.06.2018
Kadra/Kinga Rusin
Fotografia: Instagram/laczynaspilka/kingarusin

Dziennikarka nie przebierała w słowach. Na Instagramie zamieściła ostry wpis z wymownym zdjęciem. 

Kinga Rusin to jedna z najbardziej znanych dziennikarek, która od lat walczy nie tylko o środowisko, ale także o lepsze prawa dla wszystkich zwierząt. Gwiazda chętnie namawia do naturalności i do dbania o otaczający nas świat. 

Zobacz także: Wpadka w "DD TVN". Meller opowiada o dzieciństwie Błaszczykowskiego

Ze względu na swoje przekonania Rusin nie boi się krytykować nieodpowiednich zachowań u najbardziej znanych ludzi z show-biznesu. Tym razem dostało się polskim piłkarzom, którzy wyjechali do Rosji i tam oczekują na pierwsze mundialowe mecze. W czasie przerwy sportowcy postanowili się nieco rozluźnić i wybrali się do delfinarium, co wyjątkowo nie spodobało się dziennikarce.

Rusin o polskich piłkarzach 

Kinga Rusin swoje niezadowolenie postanowiła okazać na Instagramie, gdzie opublikowała obszerny wpis i pokazała drastyczne zdjęcie mordowanych delfinów. 

Serio? Nasi piłkarze "relaksowali" się w delfinarium? Jak można się relaksować w delfinarium, wiedząc to, co cywilizowany świat wie już od dawna!? Delfinaria to miejsce powolnej śmierci, w strasznych cierpieniach jednych z najpiękniejszych, najdelikatniejszych i najrozumniejszy ssaków na Ziemi! To miejsce gdzie na ich cierpieniu zarabia się kasę! Jaki to przykład dla milionów młodych fanów, dla których nasi piłkarze to prawdziwi bohaterowie i wzór do naśladowania!? - oburzyła się. 

Pod postem dziennikarki pojawiło się wiele słów poparcia. Jej fani nie tylko przyznawali jej rację, ale także gratulowali odwagi.

Brawo pani Kingo za wytrwałą i waleczną postawę - pisali.

A Wy, co o tym sądzicie?

Zobacz także: Jest już teledysk do hitu Mundialu 2018! Będzie się działo

Autor: Anna Respondek

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów