Kinga Rusin rozbierze się dla "Playboya"? Prezenterka stawia jeden warunek

Emilia Klima 07.08.2017
Kinga Rusin
Fotografia: East News

Czas pokaże, czy na wypowiedź dziennikarki zareaguje wydawca magazynu. 

Kinga Rusin należy do tych polskich dziennikarek, które mogą pochwalić się nienaganną sylwetką. Ponieważ nie ma powodu do ukrywania swojego ciała, chętnie pokazuje je na Instagramie. Oczywiście, ku uciesze fanów. Przy okazji często promuje kosmetyki swojej marki Pat&Rub przekonując, że to w dużej mierze dzięki nim jej skóra jest w tak dobrej kondycji. 

Mimo że Kinga Rusin nie ma problemu z pokazywaniem ciała w bikini, nigdy nie zdecydowała się wystąpić w rozbieranej sesji zdjęciowej. Okazuje się jednak, że mogłaby to zrobić, gdyby został spełniony jeden warunek. Zapytana, czy zgodziłaby się wystąpić dla "Playboya" udzieliła krótkiej i rzeczowej odpowiedzi. 

Im jestem starsza, tym mniej się swojego ciała wstydzę, więc w słusznej sprawie może tak, ale musiałaby być słuszna - powiedziała Kinga Rusin, a jej wypowiedź przytacza Plotek.pl. 

Nie mamy wątpliwości, że gdyby sesja zdjęciowa dziennikarki pojawiła się w magazynie dla panów, wielu chętnie udałoby się do sklepu. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że pojawi się argument, który skutecznie przekonała Kingę Rusin do takiego kroku. Oczywiście, w słusznej sprawie ;-) 

Zobacz także: Kinga Rusin znów zachwyca w bikini. Przy okazji zdradziła swój przepis na idealne ciało 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów