Kinga Rusin przebiła wszystkich! Przekazała ogromną kwotę na konto fundacji Owsiaka

Kinga Rusin
Fotografia: Instagram.com/kingarusin

Prezenterka udowodniła, że ma wielkie serce!

W dniu 27. Finału Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy Kinga Rusin postanowiła przeznaczyć ogromną kwotę na konto fundacji Jerzego Owsiaka. Internauci są pod wrażeniem jej hojności!

Kinga Rusin przekazała ogromną kwotę pieniędzy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Kinga Rusin postanowiła wpłacić aż 10 tysięcy złotych na konto fundacji Owsiaka pod warunkiem, że zbierze się 400 tysięcy podpisów pod petycją w sprawie zakazu odstrzału dzików.

Dziś 27 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dzień który łączy wszystkich ludzi dobrej woli. 3 dni temu Daga Dobosz rzuciła mi wyzwanie na instagramie, żeby połączyć WOŚP z dzikami dla dobra obu spraw. Zaproponowała, żebym przekazała na WOŚP, zamiast jakiś swoich rzeczy konkretną kwotę, 10.000 zł. jeśli uda się nam zebrać 400.000 podpisów pod petycją „avaaz” przeciwko rzezi dzików. Zgodziłam się i poprosiłam Was o jeszcze większą mobilizację w tej sprawie.

Mimo że brakowało jeszcze 26 tys. podpisów, prezenterka poinformowała, że już wpłaciła obiecaną kwotę.

W tej chwili pod petycją jest już 374 tys. (!) podpisów, brakuje raptem 26 tysięcy do osiągnięcia celu. Chociaż do końca dnia zostało jeszcze 15 godzin, ja już teraz wpłacam obiecaną kwotę, 10 tys. na konto WOŚP❤️!

To już kolejny raz kiedy Kinga Rusin wykazała się ogromnym sercem dla potrzebujących. Warto dodać, że 2018 roku wpłaciła na konto fundacji Nie Jesteś Sam aż 50 tysięcy złotych. Inne gwiazdy powinny brać z niej przykład!

Przypomnijmy, że pieniądze zebrane przez WOŚP mają pójść na zakup sprzętu medycznego, który pomoże w leczeniu chorych dzieci. 

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Te gwiazdy wyglądały kiedyś zupełnie inaczej. Oglądając ich zdjęcia sprzed kilku lat, można się zaskoczyć!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów