Kinga Rusin pozuje nago. W ten sposób zachęca użytkowników Instagrama do spełnienia jej prośby

Łucja Siennicka 13.11.2019
Kinga Rusin
Fotografia: Instagram/@kingarusin

Kinga Rusin jest jedną z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Kinga cieszy się dużym autorytetem, do tego chętnie dzieli się swoimi zdjęciami. Jedno z ostatnich jest naprawdę zmysłowe!

Kinga Rusin jest bardzo pewną siebie kobietą. Dziennikarka nigdy nie bała się wyrażać swoich poglądów i zabierać głosu w ważnych sprawach. Dzięki temu podejściu stała się dla wielu autorytetem.

Tym razem 48-latka podzieliła się fotografią, na której pozuje nago. Okazuje się, że dodała tak odważne zdjęcie, bo miała do internautów prośbę. O co chodzi?

Kinga Rusin pokazała się nago

Przypominamy, że to nie pierwszy raz, gdy Kinga Rusin pokazała tak odważne zdjęcia. Kilka miesięcy temu dziennikarka była gwiazdą ekologicznego wydania magazynu "Viva".

Z tej okazji wzięła udział w rozbieranej, niezwykle kobiecej sesji zdjęciowej. Rusin postanowiła przypomnieć jedno z tych ujęć, żeby podziękować swoim fanom za głosy w plebiscycie "Róże Gali".

Poprosiła również, żeby cały czas oddawać na nią głosy. 

Ale super! Jestem w szoku, że tyle osób oddało już na mnie głosy w plebiscycie Róże Gali „za konsekwentne szerzenie eko – świadomości”! To miłe widzieć teraz, że dostrzegacie i doceniacie moje starania - napisała.

Dziennikarka bardzo dba o swoje zdrowie. Nie je mięsa, nie pali papierosów i unika alkoholu. Do tego codziennie stawia na aktywność fizyczną. Nic dziwnego, że może się pochwalić tak piękną sylwetką. 

Pani Kingo, uwielbiam Panią, Pani siłę, odwagę, piękno - piszą internauci.

Uważacie, że Kinga powinna się częściej pokazywać w takiej odsłonie?

Zobacz także: Kinga Rusin zaapelowała do internautów z okazji Wszystkich Świętych

Śledzisz życie znanych osób? Sprawdź, z kim mógłbyś się zaprzyjaźnić i miło spędzić czas!

Polskie gwiazdy
Rozwiąż quiz

Z którą polską gwiazdą powinieneś wybrać się na obiad?

Polskie gwiazdy

1. Co lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów