Kinga Rusin pokazała się w wyjątkowo ryzykownej stylizacji. Jeden element stroju podzielił jej fanów: Co to jest?!

Anna Respondek 30.01.2018
Kinga Rusin
Fotografia: Instagram/kingarusin

Rusin zaskoczyła ekstrawaganckim dodatkiem. 

Kinga Rusin uznawana jest za jedną z najlepiej ubranych polskich dziennikarek. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" często stawiana jest za wzór, a jej stylizacje z programu śniadaniowego chwalone są przez wielu znawców mody.

Zobacz także: Kinga Rusin odpowiada na intymne pytania o rozstanie z mężem 

Fanki dziennikarki często za pośrednictwem mediów społecznościowych pytają ją o to, gdzie najchętniej robi zakupy i na jakie ubrania najczęściej zwraca uwagę. W zawsze dopracowanych stylizacjach gwiazdy trudno znaleźć jakieś mankamenty. Tym razem jednak Rusin zdecydowała się na wyjątkowo ekstrawagancki strój. W szczególności jeden z jego elementów podzielił internautów, którzy nie mogli się zdecydować, czy dziennikarka wygląda stylowo, czy może jednak tym razem przesadziła. Gwiazda zasugerowała się paryskim stylem.

Paryż? Konferencja TVN - napisała. 

Kinga Rusin - stylizacja z ramówki TVN

Fani chętnie komentowali opublikowane zdjęcia, jednak nie wszyscy rozumieli, po co dziennikarka założyła na głowę tego rodzaju nakrycie.

Jejku, co to jest?! Jak można ubrać tak fatalnie, taką fajną babkę. A co to na głowie siedzi? Gałązka z listkiem? - zastanawiali się. 

Ostatecznie większość internautów stwierdziła, że Rusin wygląda niezwykle stylowo. A jej stylizacje wpisują się w aktualne trendy

Wygląda pani olśniewająco!

Dla mnie Wersal. 

Świetny toczek - pisali.

A Wam, jak się podoba stylizacja Kingi Rusin? ;)

styl
Fotografia: Instagram/tvn.pl

Zobacz także, jak mieszka Kinga Rusin:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów