Kinga Rusin pojawiła się na Różach Gali w sukience z 2008 roku. "Przetańczyłam w niej kilka sylwestrów"

Łucja Siennicka 20.11.2019
Kinga Rusin
Fotografia: Instagram/@kingarusin

Kinga Rusin odebrała ostatnio nagrodę za szerzenie ekologicznej świadomości. Gwiazda pojawiła się na gali w sukience, którą kupiła w 2008 roku. Jak się prezentowała podczas tego wyjątkowego wieczoru?

Kinga Rusin jest znana z zamiłowania do ekologicznego życia. Dziennikarka podpowiada, jak dbać o naturę. Udzieliła już wielu wywiadów, w których zdradziła, jak małymi krokami wprowadzać zmiany w swoim domu. Jej starania zostały docenione przez internautów. Dziennikarka otrzymała na Różach Gali statuetkę za szerzenie świadomości ekologicznej. Odebrała ją w sukience sprzed 11 lat

Kinga Rusin na Różach Gali w sukience z 2008 roku

Gwiazdy starannie przygotowują się do wszelkiego rodzaju imprez. Prześcigają się w stylizacjach. Kinga Rusin nie bierze udziału w tym biegu. Jest jedną z prekursorek w polskim show-biznesie, jeśli chodzi o pokazywanie się w starych ubraniach.

Na Różach Gali można było ją zobaczyć w sukience z 2008 roku, w której wielokrotnie już występowała. Gwiazda wyznała, że nieco się krępowała, że pokaże się w tej kreacji. 

Sukienka, którą z tej okazji założyłam ma 11 lat. Zadebiutowała na finale You Can Dance, a później przetańczyła ze mną kilka sylwestrów. To kultowy projekt ulubionej marki Carrie Bradshaw z "Seksu w Wielkim Mieście" - Halston Heritage. Jestem absolutnie za tym, żeby dobre gatunkowo ubrania służyły nam przez wiele lat. Jestem przeciwna wszystkiemu co jednorazowe, od uczuć po torebki na ubraniach kończąc. Mam nadzieję, że ta sukienka może mieć jeszcze wiele „żyć” - powiedziała.

Dziennikarka zastanawia się, czy nie wystawić jej na aukcję WOŚP.

Internauci są zachwyceni jej podejściem do mody. W komentarzach można przeczytać wiele pochwał.

Jest cudownie, nie ma potrzeby kupować setnej rzeczy. Z takiej kobiety trzeba brać tylko przykład - piszą.

Macie w swojej szafie ubrania, które nosicie od wielu lat?

Zobacz także: Kasia Tusk pokazała zdjęcie z córeczką. Skomentowała je Kinga Rusin!

Lubisz polski show-biznes? Sprawdź, z którą gwiazdą mógłbyś mieć świetny kontakt!

Polskie gwiazdy
Rozwiąż quiz

Z którą polską gwiazdą powinieneś wybrać się na obiad?

Polskie gwiazdy

1. Co lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów