Kinga Rusin zaliczyła wpadkę podczas wywiadu? Przez przypadek wygadała się, kto dojdzie do finału "Agenta"

Anna Respondek 14.02.2018
Kinga Rusin
Fotografia: X-NEWS/TVN

Program "Agent Gwiazdy 3" budzi coraz większe emocje. Tym razem zbyt wiele zdradziła Kinga Rusin, która ujawniła, kto znajdzie się w finale. 

"Agent Gwiazdy 3" na ekranach telewizorów zagości już w tym miesiącu. Pierwszy odcinek programu zostanie wyemitowany 21 lutego o godzinie 21.30. W porównaniu do poprzednich części, emisja została przesunięta z wtorku na środę. 

Zobacz także: Dlaczego Kinga Rusin odradzała występ Karolinie Ferenstein-Kraśko w "Agencie"?

Im bliżej pierwszego odcinka, tym więcej szczegółów tego, co działo się za kulisami programu, przedostaje się do mediów. Format od pierwszego sezonu budzi spore emocje, jednak tym razem fani są zainteresowani przede wszystkim relacjami panującymi między prowadzącą Kingą Rusin, a jej najlepszą przyjaciółką Karoliną Ferenstein-Kraśko, która była jedną z uczestniczek "Agenta". 

Rusin w wielu wywiadach podkreślała, że była zupełnie odseparowana od Kraśko i nie miały praktycznie żadnej możliwości komunikowania się ze sobą, dlatego nie może być mowy o jakiejkolwiek pomocy. Wygląda na to, że w wywiadzie z portalem Pomponik.pl zdradziła jednak zbyt wiele i przez przypadek wygadała się, który z uczestników na pewno znajdzie się w finale. 

Ja jestem profesjonalistką i absolutnie nie chciałabym doprowadzić do sytuacji, w której ktoś mógłby mi zarzucić, że coś zrobiłam, żeby ułatwić zadanie osobie, którą znam. To była krótka rozmowa z producentami i od razu mi powiedzieli, że będą wyjątkowo pilnować tego, żebym była rozdzielona, dlatego że oni też nie chcieli mieć nieprzyjemności ze strony innych uczestników, więc naprawdę i autentycznie, Karolina może to potwierdzić, przez 40 dni nie zamieniłyśmy ani słowa - powiedziała. 

Jak podają dziennikarze portalu, Rusin po chwili zorientowała się, że powiedziała za dużo i dodała, że 40 dni trwało nagrywanie programu, dlatego przez tak długi czas nie mogły mieć ze sobą kontaktu. 

Czyżby żona Piotra Kraśki była "Agentem"?

Zobacz także: Kinga Rusin i Piotr Kraśko rozmawiają na wizji z żoną prezentera. Pada niezręczne pytanie

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów