Rusin pokazała nagranie ze spotu promującego ramówkę TVN!

Malwina Wasilewska 22.07.2019
Kinga Rusin
Fotografia: Instagram.com/kingarusin

Prezenterka skomentowała też plotki, które od kilku dni krążą po sieci.

Co roku TVN wypuszcza spoty wiosennej i jesiennej ramówki TVN. W związku ze zbliżającą się premierą jesiennej ramówki stacji Kinga Rusin zamieściła fragment nagrania prosto z planu zdjęciowego. Jej post skomentowała m.in. Agnieszka Woźniak-Starak.

Kinga Rusin pokazała fragment jesiennej ramówki TVN

Kinga Rusin opublikowała nagranie z trwających właśnie prac nad spotem nowej ramówki TVN. Prezenterka odniosła się też do plotek dotyczących zmian w stacji:

Odpowiadając na pytania fanów o zmiany, oto kawałek filmiku promującego nową ramówkę DD TVN. Wkraczamy z Piotrkiem dziarskim krokiem w nowy sezon. Z nowymi pomysłami, tematami. I, za co nas lubicie, zaangażowani w ważne sprawy. PS. Drodzy Koledzy z redakcji gazet kolorowych. Sezon ogórkowy, rozumiem, że trzeba wymyślać sensacje, ale czasem wystarczy zadzwonić.

Post Kingi w zabawny sposób skomentowała Agnieszka Woźniak-Starak.

Czyli nadal nie poprowadzę za Ciebie programu? Ps. Drodzy koledzy z kolorowych gazet i portali, to jest żart, Ż-A-R-T, git?

Przypomnijmy, że w tym sezonie dojdzie do zmiany prowadzących "Dzień Dobry TVN". Zamiast Marcina Mellera i Magdy Mołek w programie zobaczymy nową parę - Małgorzatę Ohme i Filipa Chajzera. Przypomnijmy, że do prowadzących program śniadaniowy dołączy jeszcze jedna para, ale nadal jeszcze nie wiadomo, kto został wybrany przez przedstawicieli stacji TVN.

Ten wyjątkowy projekt robi furorę w sieci. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!     

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów