Kinga Rusin po raz pierwszy w bikini na okładce magazynu. Co ta Ewa Chodakowska robi z kobietami

Redakcja 14.09.2016
Kinga Rusin i Ewa Chodakowska
Fotografia: kingarusin/Instagram.com

Dziennikarka zdecydowała wystąpić tylko w stroju kąpielowym w sesji do czasopisma "Be Active".

Kinga Rusin zawsze była wysportowana, jednak od kilku miesięcy pracuje nad swoim ciałem z jeszcze większą zawziętością. Efekty będzie można podziwiać w listopadowym numerze magazynu Ewy Chodakowskiej "Be Active".

Dziennikarka pochwaliła się już w sieci fotografiami zza kulis sesji zdjęciowej. Chyba nikt nie spodziewał się, że jest aż tak umięśniona. Internauci nie kryli swojego zachwytu. Zachęcona pozytywną reakcją fanów, prezenterka telewizyjna szybko wrzuciła kolejne zdjęcie, które tylko utwierdziło jej fanów w przekonaniu, że jest ona w życiowej formie. Uwagę przykuwa nie tylko jej sylwetka, ale też szeroki uśmiech. Widać, że nowy projekt dodał jej energii i pewności siebie.

Pierwszy raz pozowałam na okładkę w kostiumie! Gdyby nie zachęta i wsparcie Ewy Chodakowskiej to raczej bym się nie zdecydowała – napisała Kinga Rusin na swoim profilu na Instagramie. - Musiałam skończyć 45 lat i ostro się za siebie wziąć! Żadne moje wcześniejsze zdjęcie na insta nie miało tylu lajków i komentarzy. Szok, ale bardzo miły. 

Ewa Chodakowska również nie kryła zachwytu sesją fotograficzną. Opublikowała na swoim profilu selfie z Kingą Rusin, a w jego podpisie przyznała, że dziennikarka inspiruje ją do działania. Trenerka nie kryła, że jest dumna z tego, że może współpracować z dziennikarką. Nie jest to oczywiście pierwsza gwiazda, która występuje na okładce jej magazynu, ale Ewa Chodakowska zawsze stara się podchodzić do każdego indywidualnie. 

Kinga Rusin na pewno jeszcze nie raz nas zaskoczy. Sesja z jej już teraz wzbudza dużo emocji, więc łatwo domyślić się, jak duże zaciekawienie wywoła w momencie jak listopadowy numer "Be Actrive" trafi do sprzedaży.

Rusin Chodakowska
Fotografia: kingarusin/Instagram.com

 

Kinga Rusin
Fotografia: kingarusin/Instagram.com

Stroje kąpielowe damskie - jaki wybrać?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów