Kinga Rusin opublikowała zdjęcia w bikini i pyta fanów, które lepsze. Fotografia znajdzie się na okładce jej książki

Redakcja 05.04.2017
Kinga Rusin
Fotografia: East News

Choć internauci nie byli jednogłośni, przyznali, że dziennikarka jest w doskonałej formie. 

Dziennikarka na Instagramie opublikowała zdjęcia w bikini i prosi fanów o pomoc. Jedno z nich ma zdobić jej najnowszą książkę. 

Kinga Rusin to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Od lat z powodzeniem prowadzi program "Dzień Dobry TVN", a od niedawna show "Agent - Gwiazdy". Doskonale wie, jak przykuć uwagę internautów. Z sukcesem prowadzi profil w mediach społecznościowych, który śledzi prawie 200 tysięcy osób. 

Tym razem Rusin pochwaliła się zdjęciem w bikini. Jak napisała, to efekt sesji zrealizowanej na potrzeby nowej wersji jej książki. 

Uwaga! Potrzebuję Waszej opinii. Wydawnictwo zaproponowało mi dwa zdjęcia na okładkę do wyboru 3. już rozszerzonej, wiosennej edycji mojego EKOPORADNIKA (z dodatkowym rozdziałem o tym, jak odzyskać formę po zimie). Sama nie wiem...A które zdjęcie Wy byście wybrali? - pyta Kinga Rusin na Instagramie. 

Kinga Rusin
Fotografia: www.instagram.com/kingarusin/

Kinga Rusin

Prawe, a może lewe?

Dziennikarka znana jest z tego, że promuje zdrowy tryb życia i aktywność fizyczną. Jej książka "Jak zdrowo i pięknie żyć, czyli ekoporadnik" okazała się bestsellerem, nie dziwne więc, że doczekała się już 3. edycji. 

Oczywiście, fani Rusin ochoczo odpowiedzieli na jej prośbę. Pod zdjęciem pojawiło się ponad 3 tysiące komentarzy, w których internauci radzą, które zdjęcie powinno znaleźć się na okładce książki. 

Prawe zdecydowanie! - napisał internauta na Instagramie Kingi Rusin. 

Prawe! Pewna siebie i piękna - dodał kolejny. 

Zdjęcie po lewej takie nietypowe. Wspaniałe ciało. Gratuluje - podsumował internauta. 

Oba piękne, po prawej bardziej optymistyczne - napisał kolejny. 

Choć internauci są podzieleni, wydaje się, że większości zdecydowanie bardziej przypadło do gustu zdjęcie po prawej stronie. I nie można się dziwić. Kinga Rusin wygląda na nim niezwykle młodzieńczo i promiennie. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów