Kinga Rusin opowiedziała o rozstaniu z Tomaszem Lisem. "Wydawało mi się, że moje życie się kończy"

Katarzyna Leszczyńska 06.10.2017
Kinga Rusin i Tomasz Lis
Fotografia: EAST NEWS

To był najtrudniejszy etap w życiu dziennikarki.

Kinga Rusin znana jest z tego, że nie lubi opowiadać o swoim życiu prywatnym. Uporanie się z rozstaniem z ojcem jej córek, Tomaszem Lisem, było dla niej trudnym przeżyciem. Dziennikarka raczej nie rozmawiała o tej sprawie z mediami. Ostatnio jednak udzieliła bardzo szczerego wywiadu w magazynie „Viva!”, w którym opowiedziała o tym jak czuła się po rozstaniu z byłym mężem.

Rusin przyznała, że był to bardzo trudny etap w jej życiu. Została sama z córkami i była zdana tylko na siebie. Musiała pogodzić samotne macierzyństwo w karierą zawodową oraz codziennymi obowiązkami.

Pamiętam moment, kiedy zostałam sama z córkami, minął jeden miesiąc, drugi, trzeci, pomyślałam: Boże, ja się za chwilę zaganiam na śmierć.

Prezenterka „Dzień Dobry TVN” długo nie mogła uporać się z natłokiem obowiązków. Życie na pełnych obrotach dało się jej we znaki również w kwestii zdrowia. Ubolewała też nad swoim wyglądem, ponieważ nie miała wówczas czasu, żeby o siebie zadbać.

Miałam świadomość, że wyglądam gorzej niż inne dziewczyny. Zajmowałam się tylko dziećmi. Przywieźć, zawieźć na zajęcia. (…) Ja już po prostu nie miałam siły. Myślałam, że zwariuję. Codziennie wydawało mi się, że moje życie się kończy. Sypnęło mi zdrowie, kręgosłup.

Nowy początek

Nic dziwnego, że Kinga Rusin w pewnym momencie postanowiła uporać się ze swoim życiem. Wszystko zaczęło się układać, a ona pogodziła macierzyństwo z pracą. Założyła też własną firmę kosmetyczną, którą prowadzi od dziewięciu lat, a z którą jest emocjonalnie związana, ponieważ miała okres w życiu, kiedy nie czuła się piękną kobietą.

Kinga w wywiadzie, oprócz traumatycznych wspomnień po nieudanym małżeństwie, wyjawiła również pewne fakty z obecnego życia. Dziennikarka jest szczęśliwie zakochana w mecenasie Marku Kujawie. Rusin wyraźnie podkreśliła, że każdego dnia otrzymuje od niego olbrzymie wsparcie, zarówno w życiu prywatnym, jak i w biznesie.

Zmienił moje życie o 180 stopni. Pokazał nie tylko mi, ale z czego się najbardziej cieszę, moim córkom, na czym polega partnerstwo. Na szacunku, zrozumieniu, wspieraniu się nawzajem.

Kinga Rusin jest dziś szczęśliwą, niezależną i pewną siebie kobietą. Już dawno odcięła się od nieudanego związku z Tomaszem Lisem, z którym ma dwie córki: Igę i Polę. Oboje utrzymują z nimi stałe kontakty i jak donoszą media, są z nich dumni.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów