Kinga Rusin krytykuje zdjęcie Jessiki Mercedes: "Nie promujmy w takich cudownych miejscach okrucieństwa"

Kinga Rusin
Fotografia: Instagram.com/kingarusin

To zdjęcie podzieliło fanów blogerki.

Kinga Rusin już od dłuższego czasu mówi o problemie braku świadomości ekologicznej wśród Polaków. Ostatnio dziennikarka oburzyła się na widok zdjęcia Jessiki Mercedes na tle skór zabitych zwierząt i poroża. Jej komentarz wzbudził ogromne emocje wśród internautów.

Kinga Rusin krytykuje zdjęcie Jessiki Mercedes

Jessica Mercedes pochwaliła się ostatnio stylowym zdjęciem wykonanym w luksusowym kempingu w Tatrach. Na ujęciu blogerka pozuje w otoczeniu naturalnych skór dzikich zwierząt, na które zwróciła uwagę Kinga Rusin. Dziennikarka TVN zaapelowała do blogerki i właścicieli obiektu, aby nie promowali okrucieństwa:

Miejsce wygląda bajecznie. Mieszkałam dokładnie w takich namiotach w Andach. Z jedną różnicą - koncepcja eko (a taka jest filozofia glampingu) nijak nie da się pogodzić z tymi skórami zabitych zwierząt (wygląda na to, że dzikich). Szkoda. Ale wszystko da się naprawić. Nie promujmy w takich cudownych miejscach okrucieństwa. Przemyślcie to @tatraglamp - napisała.

Do dyskusji włączyli się też inni obserwatorzy Jessiki. W komentarzach znalazło się kilka krytycznych opinii:

Skóry dzikich zwierząt i jeżdżenie saniami ciągniętymi przez konie po błocie pośniegowym. Jessica z koncepcją "eko" i "cruelty free" raczej wiele wspólnego nie ma.

Zdjęcie piękne, ale nie zasnęłabym w łóżku mając nad głową to martwe zwierzę.

Wygląda jak trupiarnia ze skórami i czacha.

A co wy sądzicie na ten temat? Podzielacie zdanie Kingi Rusin?

Te gwiazdy wyglądały kiedyś zupełnie inaczej. Oglądając ich zdjęcia sprzed kilku lat, można się zaskoczyć!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów