Kinga Rusin na wakacjach z ukochanym. Fani zachwyceni zdjęciami. "Nie wiem, po co panią malują w telewizji"

Emilia Klima 20.06.2017
Kinga Rusin
Fotografia: Instagram.com/Kinga Rusin

Kinga Rusin nie boi się publikować na Instagramie zdjęć w naturalnym wydaniu. 

Zdjęcia bez makijażu pojawiają się na Instagramie Kingi Rusin coraz częściej i za każdym razem prezenterka zalewana jest komplementami od internautów. Nie ma czemu się dziwić - gwiazda od lat promuje świadome dbanie o urodę i kosmetyki naturalne, czego efekty można podziwiać na zdjęciach. Prezenterka nie ma tez problemu z pokazywaniem światu swoich siwych kosmyków - niedawno w wywiadzie wyznała, że nie planuje koloryzacji, bo "farba to chemia".

Aktualnie prezenterka przebywa na egzotycznych wakacjach na wyspie Samoa, co dostarcza jeszcze więcej okazji do pokazywania zdjęć w bardziej naturalnej odsłonie. Media informowały o tym, że w podróży towarzyszy jej ukochany, prawnik Marek Kujawa. Rusin na co dzień stara się jednak chronić swojej prywatności i raczej nie pozuje z partnerem do zdjęć na portale społecznościowe. W fotorelacji z wakacji, jak dotąd, również możemy podziwiać jedynie zapierające dech w piersiach widoki i fotografie samej Rusin. Zdaniem internautów - nie mniej dech w piersiach zapierającej.

Kinga Rusin
Fotografia: Instagram/Kinga Rusin

"Po co panią w tej telewizji malują"

Pod zdjęciami Rusin fani komplementowali jej wdzięki. Niektórzy twierdzili, że z bardzo delikatnym makijażem (albo całkiem saute) wygląda lepiej niż w wersji, w której znamy ją z telewizji. 

Kinga! W ogóle nie rozumiem (chociaż wiem), po co ciebie malują do telewizji. Jesteś przecież mega słodka bez tej chemii na twarzy.

Bardzo panią lubię na naturalność i oryginalność - komplementowali fani. 

Przyłączamy się do komplementów :-)

Kinga Rusin
Fotografia: Instagram.com/Kinga Rusin
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów